• Отново успех за Децата на ОГЛЕДАЛО – Спортни танци!

Отново успех за Децата на ОГЛЕДАЛО – Спортни танци!

Вторият турнир от сезона донесе още успехи на състезателите по спортни танци от “Огледало” с треньори Ажда Ямук и Елена Кирова!

На провелия се във град Варна Държавен турнир по спортни танци и Купа “Одесос”, нашите участници заеха следните места:

В първата част на турнира “Изгряващи звезди” Виктор Велков и Симона Петрова за първи път участаваха на състезание и заеха 2-ро място в групата на деца до 11г. латиноамерикански танци, а Кристина Христова спечели 1-во място при соло момичета до 13г.

Във втората част на турнира Теодор Чакоян и Елина Йорданова спечелиха така бленуваното първо място в клас 11Е, а Илиян Русев и Невена Братанова заеха 4-то място на първото си състезание в новия клас – 13Д.

В третата част на турнира “Купа Одесос” Теодор и Елина заеха 6-то място при деца до 11г. стандартни танци и 10-то за латиноамерикански танци.

Илиян и Невена участваха в групата на юноши младша + юноши старша възраст и заеха 8-мо място при латиноамериканските танци и 5-то място при стандартните. В същата група Михаил и Мира заеха 4-то място при латиноамериканските танци и 2-ро място при стандартните.

Пожелаваме им да тренират усилено и успех на предстоящите състезания!