.

 

ПРОМЕНИ в график – тук

НОВИ, ПРЕДСТОЯЩИ и СКОРО СТАРТИРАЛИ КЛАСОВЕ – тук


ГРАФИК – АКТИВНИ КЛАСОВЕ ОГЛЕДАЛО:

За да видите само 1 вид занимание изберете името “над график”.
За информация кликнете върху съответния клас “в самия график”.

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
08.00 - 09.00 ПИЛАТЕС
класически
08.00 - 08.55
Христина Попова
ЙОГА
начинаещи
08.00 - 09.00
Лили Генчева
ПИЛАТЕС
класически
08.00 - 08.55
Христина Попова
ЙОГА
начинаещи
08.00 - 09.00
Лили Генчева
ПИЛАТЕС
FUSION - съвременни техники
08.00 - 08.55
Христина Попова
09.00 - 10.00 ЙОГА09.00 - 10.15
Александра Францева
ЙОГА09.00 - 10.15
Александра Францева
ЙОГА09.00 - 10.15
Александра Францева
ПИЛАТЕС09.00 - 09.50
Христина Попова
10.00 - 11.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
7+ год
10.00 - 10.55
Биляна Георгиева


ЙОГА
начинаещи
10.00 - 10.55
Юрий Николаев
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
7+ год
10.00 - 10.55
Биляна Георгиева


ЙОГА
начинаещи
10.00 - 10.55
Юрий Николаев
11.00 - 12.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца 3+ год
11.00 - 11.50
Елена Миленова


МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 4+ год
11.00 - 11.50
Стела Филипова
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца 3+ год
11.00 - 11.50
Елена Миленова


МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 4+ год
11.00 - 11.50
Стела Филипова
12.00 - 13.00 МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 7+ год
12.00 - 12.55
Стела Филипова


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
начинаещи
12.00 - 12.55
Елена Миленова
МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 7+ год
12.00 - 12.55
Стела Филипова


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
начинаещи
12.00 - 12.55
Елена Миленова
13.00 - 14.00 KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи
13.00 - 13.55
Женя Филипова


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
напреднали
13.00 - 13.55
Елена Миленова
KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи
13.00 - 13.55
Женя Филипова


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
напреднали
13.00 - 13.55
Елена Миленова
14.00 - 15.00 KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
напреднали
14.00 - 14.55
Женя Филипова
KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
напреднали
14.00 - 14.55
Женя Филипова
15.00 - 16.00 СПОРТНИ ТАНЦИ1
начинаещи - деца
15.00 - 15.50
СТАРТ - 30 ноември
Ажда Ямук


ХИП-ХОП1
големи
15.00 - 15.55
Лазарина Минкова
СПОРТНИ ТАНЦИ
начинаещи - деца
15.00 - 15.50
СТАРТ - 30 ноември
Ажда Ямук


ХИП-ХОП1
големи
15.00 - 15.55
Лазарина Минкова
16.00 - 17.00 ХИП-ХОП1
деца
16.00 - 16.55
Лазарина Минкова


ЙОГА1
начинаещи
16.00 - 16.55
Лили Генчева
ХИП-ХОП1
деца
16.00 - 16.55
Лазарина Минкова
17.00 - 18.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
5+ год
17.30 - 18.15
Елена Миленова


ЙОГА
НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


BURN - functional workout18.30 - 19.00
Христина Попова


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев


BarreFIT19.00 - 19.30
Христина Попова


COMBAT19.30 - 20.20
Христина Попова


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
напреднали
19.30 - 20.25
Живко Кожухаров


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
начинаещи
20.30 - 21.25
Живко Кожухаров


САЛСА1
предварително записване за нов клас
20.30 - 21.25
СТАРТ 6.I.2020
Добромир Димитров и Красимира Стойкова
STEEL TONIC17.30 - 18.20
Христина Попова


СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Ажда Ямук


DANCELO ® dance fitness18.30 - 19.15
Калин Петков


ПИЛАТЕС
начинаещи
18.30 - 19.25
Христина Попова


ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев


СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Ажда Ямук


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
начинаещи - СТАРТ 26 ноември
20.30 - 21.25
Живко Кожухаров
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
5+ год
17.30 - 18.15
Елена Миленова


ЙОГА
НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


BURN - functional workout18.30 - 19.00
Христина Попова


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев


BarreFIT19.00 - 19.30
Христина Попова


COMBAT19.30 - 20.20
Христина Попова


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
напреднали
19.30 - 20.25
Живко Кожухаров


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
начинаещи
20.30 - 21.25
Живко Кожухаров


САЛСА1
предварително записване за нов клас
20.30 - 21.25
СТАРТ 6.I.2020
Добромир Димитров и Красимира Стойкова
STEEL TONIC17.30 - 18.20
Христина Попова


СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Ажда Ямук


DANCELO ® dance fitness18.30 - 19.15
Калин Петков


ПИЛАТЕС
начинаещи
18.30 - 19.25
Христина Попова


ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев


СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Елена Кирова


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
начинаещи - СТАРТ 26 ноември
20.30 - 21.25
Живко Кожухаров
ЙОГА ЗА ДЕЦА
6-10 год - СТАРТ 29.XI
17.30 - 18.15
Лили Генчева


COMBAT17.30 - 18.20
Христина Попова


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев


СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Ажда Ямук
ЙОГА ЗА ДЕЦА1
6-10 год - СТАРТ 29.XI
17.00 - 17.45
Лили Генчева


ZUMBA®117.00 - 17.50
Даниел Дянков


DANCELO KIDS®1
денс фитнес клас за деца
17.00 - 17.50
ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗАПИСВАНЕ за нов клас
Ива Миланова
ZUMBA®117.00 - 17.50
Даниел Дянков


DANCELO KIDS®1
денс фитнес клас за деца
17.00 - 17.50
ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗАПИСВАНЕ за нов клас
Ива Миланова
18.00 - 19.00 TRAINING118.00 - 18.50
Даниел Дянков


ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ118.00 - 18.55
Ажда Ямук
TRAINING118.00 - 18.50
Даниел Дянков


ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ118.00 - 18.55
Ажда Ямук
19.00 - 20.00 ЛАТИНОАМЕРИКАНСКИ ТАНЦИ119.00 - 19.55
Ажда Ямук


ЙОГА2
АЩАНГА - водена практика
19.00 - 19.55
Юрий Николаев
ЛАТИНОАМЕРИКАНСКИ ТАНЦИ119.00 - 19.55
Ажда Ямук
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

ВТОРНИК

СРЯДА

ЧЕТВЪРТЪК

ПЕТЪК

СЪБОТА

НЕДЕЛЯ

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
18.00 - 19.00 BURN - functional workout18.30 - 19.00
Христина Попова
BURN - functional workout18.30 - 19.00
Христина Попова
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

СРЯДА

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
19.00 - 20.00 BarreFIT19.00 - 19.30
Христина Попова
BarreFIT19.00 - 19.30
Христина Попова
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

СРЯДА

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
18.00 - 19.00 DANCELO ® dance fitness18.30 - 19.15
Калин Петков
DANCELO ® dance fitness18.30 - 19.15
Калин Петков
19.00 - 20.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ВТОРНИК

ЧЕТВЪРТЪК

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 DANCELO KIDS®
денс фитнес клас за деца
17.00 - 17.50
ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗАПИСВАНЕ за нов клас
Ива Миланова
DANCELO KIDS®
денс фитнес клас за деца
17.00 - 17.50
ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗАПИСВАНЕ за нов клас
Ива Миланова
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
18.00 - 19.00 TRAINING18.00 - 18.50
Даниел Дянков
TRAINING18.00 - 18.50
Даниел Дянков
Кликнете върху името на класа за повече информация

СЪБОТА

НЕДЕЛЯ

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 STEEL TONIC17.30 - 18.20
Христина Попова
STEEL TONIC17.30 - 18.20
Христина Попова
18.00 - 19.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ВТОРНИК

ЧЕТВЪРТЪК

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
20.00 - 21.00 САЛСА
предварително записване за нов клас
20.30 - 21.25
СТАРТ 6.I.2020
Добромир Димитров и Красимира Стойкова
САЛСА
предварително записване за нов клас
20.30 - 21.25
СТАРТ 6.I.2020
Добромир Димитров и Красимира Стойкова
21.00 - 22.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 COMBAT17.30 - 18.20
Христина Попова
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 COMBAT19.30 - 20.20
Христина Попова
COMBAT19.30 - 20.20
Христина Попова
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

СРЯДА

ПЕТЪК

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
08.00 - 09.00 ЙОГА
начинаещи
08.00 - 09.00
Лили Генчева
ЙОГА
начинаещи
08.00 - 09.00
Лили Генчева
09.00 - 10.00 ЙОГА09.00 - 10.15
Александра Францева
ЙОГА09.00 - 10.15
Александра Францева
ЙОГА09.00 - 10.15
Александра Францева
10.00 - 11.00 ЙОГА
начинаещи
10.00 - 10.55
Юрий Николаев
ЙОГА
начинаещи
10.00 - 10.55
Юрий Николаев
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 ЙОГА
начинаещи
16.00 - 16.55
Лили Генчева
17.00 - 18.00 ЙОГА
НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев
ЙОГА
НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев
18.00 - 19.00 ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев
19.00 - 20.00 ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев
ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев
ЙОГА
АЩАНГА - водена практика
19.00 - 19.55
Юрий Николаев
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 ЙОГА ЗА ДЕЦА
6-10 год - СТАРТ 29.XI
17.30 - 18.15
Лили Генчева
ЙОГА ЗА ДЕЦА
6-10 год - СТАРТ 29.XI
17.00 - 17.45
Лили Генчева
18.00 - 19.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
08.00 - 09.00 ПИЛАТЕС
класически
08.00 - 08.55
Христина Попова
ПИЛАТЕС
класически
08.00 - 08.55
Христина Попова
ПИЛАТЕС
FUSION - съвременни техники
08.00 - 08.55
Христина Попова
09.00 - 10.00 ПИЛАТЕС09.00 - 09.50
Христина Попова
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 ПИЛАТЕС
начинаещи
18.30 - 19.25
Христина Попова
ПИЛАТЕС
начинаещи
18.30 - 19.25
Христина Попова
19.00 - 20.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

ВТОРНИК

СРЯДА

ЧЕТВЪРТЪК

ПЕТЪК

СЪБОТА

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
10.00 - 11.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
7+ год
10.00 - 10.55
Биляна Георгиева
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
7+ год
10.00 - 10.55
Биляна Георгиева
11.00 - 12.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца 3+ год
11.00 - 11.50
Елена Миленова
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца 3+ год
11.00 - 11.50
Елена Миленова
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
5+ год
17.30 - 18.15
Елена Миленова
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
5+ год
17.30 - 18.15
Елена Миленова
18.00 - 19.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
12.00 - 13.00 БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
начинаещи
12.00 - 12.55
Елена Миленова
БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
начинаещи
12.00 - 12.55
Елена Миленова
13.00 - 14.00 БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
напреднали
13.00 - 13.55
Елена Миленова
БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
напреднали
13.00 - 13.55
Елена Миленова
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 ZUMBA®17.00 - 17.50
Даниел Дянков
ZUMBA®17.00 - 17.50
Даниел Дянков
Кликнете върху името на класа за повече информация

СЪБОТА

НЕДЕЛЯ

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
15.00 - 16.00 ХИП-ХОП
големи
15.00 - 15.55
Лазарина Минкова
ХИП-ХОП
големи
15.00 - 15.55
Лазарина Минкова
16.00 - 17.00 ХИП-ХОП
деца
16.00 - 16.55
Лазарина Минкова
ХИП-ХОП
деца
16.00 - 16.55
Лазарина Минкова
Кликнете върху името на класа за повече информация

СЪБОТА

НЕДЕЛЯ

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
19.00 - 20.00 ЛАТИНОАМЕРИКАНСКИ ТАНЦИ19.00 - 19.55
Ажда Ямук
ЛАТИНОАМЕРИКАНСКИ ТАНЦИ19.00 - 19.55
Ажда Ямук
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
11.00 - 12.00 МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 4+ год
11.00 - 11.50
Стела Филипова
МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 4+ год
11.00 - 11.50
Стела Филипова
12.00 - 13.00 МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 7+ год
12.00 - 12.55
Стела Филипова
МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 7+ год
12.00 - 12.55
Стела Филипова
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
19.00 - 20.00 НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
напреднали
19.30 - 20.25
Живко Кожухаров


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
начинаещи
20.30 - 21.25
Живко Кожухаров
НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
напреднали
19.30 - 20.25
Живко Кожухаров


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
начинаещи
20.30 - 21.25
Живко Кожухаров
20.00 - 21.00 НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
начинаещи - СТАРТ 26 ноември
20.30 - 21.25
Живко Кожухаров
НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
начинаещи - СТАРТ 26 ноември
20.30 - 21.25
Живко Кожухаров
21.00 - 22.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
18.00 - 19.00 ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ18.00 - 18.55
Ажда Ямук
ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ18.00 - 18.55
Ажда Ямук
Кликнете върху името на класа за повече информация

СЪБОТА

НЕДЕЛЯ

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
15.00 - 16.00 СПОРТНИ ТАНЦИ
начинаещи - деца
15.00 - 15.50
СТАРТ - 30 ноември
Ажда Ямук
СПОРТНИ ТАНЦИ
начинаещи - деца
15.00 - 15.50
СТАРТ - 30 ноември
Ажда Ямук
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Ажда Ямук
СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Ажда Ямук
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Ажда Ямук
СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Елена Кирова
СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Ажда Ямук
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
13.00 - 14.00 KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи
13.00 - 13.55
Женя Филипова
KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи
13.00 - 13.55
Женя Филипова
14.00 - 15.00 KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
напреднали
14.00 - 14.55
Женя Филипова
KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
напреднали
14.00 - 14.55
Женя Филипова
Кликнете върху името на класа за повече информация
Share