Включването в класовете става с предварително записване на тел 0882 949470 /или viber/

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
08.00 - 09.00 ПИЛАТЕС08.00 - 09.00
Христина Попова
ПИЛАТЕС08.00 - 09.00
Христина Попова
ПИЛАТЕС08.00 - 09.00
Христина Попова
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
3+ г. - СТАРТ 03.09
10.00 - 10.45
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
3+ г. - СТАРТ 03.09
10.00 - 10.45
11.00 - 12.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
5+ г. СТАРТ 03.09
11.00 - 11.45

ХИП-ХОП
ДЕЦА
11.00 - 11.50
СТАРТ - 03.09
Реджина Стойчева
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
5+ г. СТАРТ 03.09
11.00 - 11.45

ХИП-ХОП
ДЕЦА
11.00 - 11.50
СТАРТ - 03.09
Реджина Стойчева
12.00 - 13.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
7+ год
12.00 - 12.55
записване за нов клас


ХИП-ХОП
ГОЛЕМИ
12.00 - 12.55
СТАРТ - 03.09
Реджина Стойчева


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
начинаещи - СТАРТ 03.09
12.00 - 12.55
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
7+ год
12.00 - 12.55
записване за нов клас


ХИП-ХОП
ГОЛЕМИ
12.00 - 12.55
СТАРТ - 03.09
Реджина Стойчева


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
начинаещи - СТАРТ 03.09
12.00 - 12.55
13.00 - 14.00 KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи
13.00 - 13.55
Нели Георгиева
KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи
13.00 - 13.55
Нели Георгиева
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца
16.00 - 16.50
СТАРТ - 03.09
Стела Филипова
МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца
16.00 - 16.50
СТАРТ - 03.09
Стела Филипова
17.00 - 18.00 ЙОГА
НАЧИНАЕЩИ - старт 12.09
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


СПОРТНИ ТАНЦИ
ЗАПИСВАНЕ - СТАРТ 05.09
17.30 - 18.25
деца - I-во ниво - НАЧИНАЕЩИ
Калин Петков


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев


ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
начинаещи
18.30 - 19.25
записване на 0882 949470
Ажда Ямук


STEEL TRAINING
записване на 0882 949470
19.30 - 20.20
Николай Фурчев


ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев


САЛСА и БАЧАТА
начинаещи
20.30 - 21.25
предварително записване за нов клас
ПИЛАТЕС
начинаещи
17.30 - 18.20
Христина Попова


ЛЕЧЕБНА ГИМНАСТИКА
записване на 0882949470
17.30 - 18.25

COMBAT
СТАРТ - 06.09
18.30 - 19.20
Николай Фурчев


ПИЛАТЕС18.30 - 19.25
Христина Попова


ЛАТИНОАМЕРИКАНСКИ ТАНЦИ
начинаещи - СТАРТ септември
19.30 - 20.25
Георги Енчев


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
интензивен клас НАЧИНАЕЩИ - старт СЕПТЕМВРИ
19.30 - 20.25
записване на 0882 949470


ZUMBA®19.30 - 20.25
Таня Вълчева
ЙОГА
НАЧИНАЕЩИ - старт 12.09
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


СПОРТНИ ТАНЦИ
ЗАПИСВАНЕ - СТАРТ 05.09
17.30 - 18.25
деца - I-во ниво - НАЧИНАЕЩИ
Елена Кирова


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев


ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
начинаещи
18.30 - 19.25
записване на 0882 949470
Ажда Ямук


STEEL TRAINING
записване на 0882 949470
19.30 - 20.20
Николай Фурчев


ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев


САЛСА и БАЧАТА
начинаещи
20.30 - 21.25
предварително записване за нов клас
ПИЛАТЕС
начинаещи
17.30 - 18.20
Христина Попова


ЛЕЧЕБНА ГИМНАСТИКА
записване на 0882949470
17.30 - 18.25

COMBAT
СТАРТ - 06.09
18.30 - 19.20
Николай Фурчев


ПИЛАТЕС18.30 - 19.25
Христина Попова


ЛАТИНОАМЕРИКАНСКИ ТАНЦИ
начинаещи - СТАРТ септември
19.30 - 20.25
Георги Енчев


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
интензивен клас НАЧИНАЕЩИ - старт СЕПТЕМВРИ
19.30 - 20.25
записване на 0882 949470


ZUMBA®19.30 - 20.25
Таня Вълчева
НАРОДНИ ТАНЦИ ДЕЦА
4+ год
17.00 - 17.45
СТАРТ - 03.09


DANCELO KIDS®
денс фитнес клас за деца
17.00 - 17.55
СТАРТ 03.09
НАРОДНИ ТАНЦИ ДЕЦА
4+ год
17.00 - 17.45
СТАРТ - 03.09


DANCELO KIDS®
денс фитнес клас за деца
17.00 - 17.55
СТАРТ 03.09
18.00 - 19.00 BURN Fitness
предварително записване за нов клас - старт СЕПТЕМВРИ
18.30 - 19.00
Николай Фурчев


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев
ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ1
напреднали - записване на 0882 949470
18.00 - 18.55
Ажда Ямук
ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ1
напреднали - записване на 0882 949470
18.00 - 18.55
Ажда Ямук
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

ВТОРНИК

СРЯДА

ЧЕТВЪРТЪК

ПЕТЪК

СЪБОТА

НЕДЕЛЯ

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
18.00 - 19.00 BURN Fitness
предварително записване за нов клас - старт СЕПТЕМВРИ
18.30 - 19.00
Николай Фурчев
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
18.00 - 19.00 COMBAT
СТАРТ - 06.09
18.30 - 19.20
Николай Фурчев
COMBAT
СТАРТ - 06.09
18.30 - 19.20
Николай Фурчев
19.00 - 20.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ВТОРНИК

ЧЕТВЪРТЪК

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
19.00 - 20.00 STEEL TRAINING
записване на 0882 949470
19.30 - 20.20
Николай Фурчев
STEEL TRAINING
записване на 0882 949470
19.30 - 20.20
Николай Фурчев
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
20.00 - 21.00 САЛСА и БАЧАТА
начинаещи
20.30 - 21.25
предварително записване за нов клас
САЛСА и БАЧАТА
начинаещи
20.30 - 21.25
предварително записване за нов клас
21.00 - 22.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 DANCELO KIDS®
денс фитнес клас за деца
17.00 - 17.55
СТАРТ 03.09
DANCELO KIDS®
денс фитнес клас за деца
17.00 - 17.55
СТАРТ 03.09
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
11.00 - 12.00 ХИП-ХОП
ДЕЦА
11.00 - 11.50
СТАРТ - 03.09
Реджина Стойчева
ХИП-ХОП
ДЕЦА
11.00 - 11.50
СТАРТ - 03.09
Реджина Стойчева
12.00 - 13.00 ХИП-ХОП
ГОЛЕМИ
12.00 - 12.55
СТАРТ - 03.09
Реджина Стойчева
ХИП-ХОП
ГОЛЕМИ
12.00 - 12.55
СТАРТ - 03.09
Реджина Стойчева
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 ЙОГА
НАЧИНАЕЩИ - старт 12.09
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев


ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев
ЙОГА
НАЧИНАЕЩИ - старт 12.09
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев


ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев
18.00 - 19.00 ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
08.00 - 09.00 ПИЛАТЕС08.00 - 09.00
Христина Попова
ПИЛАТЕС08.00 - 09.00
Христина Попова
ПИЛАТЕС08.00 - 09.00
Христина Попова
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 ПИЛАТЕС
начинаещи
17.30 - 18.20
Христина Попова


ПИЛАТЕС18.30 - 19.25
Христина Попова
ПИЛАТЕС
начинаещи
17.30 - 18.20
Христина Попова


ПИЛАТЕС18.30 - 19.25
Христина Попова
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

ВТОРНИК

СРЯДА

ЧЕТВЪРТЪК

ПЕТЪК

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
10.00 - 11.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
3+ г. - СТАРТ 03.09
10.00 - 10.45
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
3+ г. - СТАРТ 03.09
10.00 - 10.45
11.00 - 12.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
5+ г. СТАРТ 03.09
11.00 - 11.45
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
5+ г. СТАРТ 03.09
11.00 - 11.45
12.00 - 13.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
7+ год
12.00 - 12.55
записване за нов клас
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
7+ год
12.00 - 12.55
записване за нов клас
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
12.00 - 13.00 БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
начинаещи - СТАРТ 03.09
12.00 - 12.55
БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
начинаещи - СТАРТ 03.09
12.00 - 12.55
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
19.00 - 20.00 НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
интензивен клас НАЧИНАЕЩИ - старт СЕПТЕМВРИ
19.30 - 20.25
записване на 0882 949470
НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
интензивен клас НАЧИНАЕЩИ - старт СЕПТЕМВРИ
19.30 - 20.25
записване на 0882 949470
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 НАРОДНИ ТАНЦИ ДЕЦА
4+ год
17.00 - 17.45
СТАРТ - 03.09
НАРОДНИ ТАНЦИ ДЕЦА
4+ год
17.00 - 17.45
СТАРТ - 03.09
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 ЛЕЧЕБНА ГИМНАСТИКА
записване на 0882949470
17.30 - 18.25
ЛЕЧЕБНА ГИМНАСТИКА
записване на 0882949470
17.30 - 18.25
18.00 - 19.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
16.00 - 17.00 МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца
16.00 - 16.50
СТАРТ - 03.09
Стела Филипова
МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца
16.00 - 16.50
СТАРТ - 03.09
Стела Филипова
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 СПОРТНИ ТАНЦИ
ЗАПИСВАНЕ - СТАРТ 05.09
17.30 - 18.25
деца - I-во ниво - НАЧИНАЕЩИ
Калин Петков
СПОРТНИ ТАНЦИ
ЗАПИСВАНЕ - СТАРТ 05.09
17.30 - 18.25
деца - I-во ниво - НАЧИНАЕЩИ
Елена Кирова
18.00 - 19.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
13.00 - 14.00 KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи
13.00 - 13.55
Нели Георгиева
KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи
13.00 - 13.55
Нели Георгиева
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
18.00 - 19.00 ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
начинаещи
18.30 - 19.25
записване на 0882 949470
Ажда Ямук
ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
начинаещи
18.30 - 19.25
записване на 0882 949470
Ажда Ямук
ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
напреднали - записване на 0882 949470
18.00 - 18.55
Ажда Ямук
ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
напреднали - записване на 0882 949470
18.00 - 18.55
Ажда Ямук
19.00 - 20.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
19.00 - 20.00 ЛАТИНОАМЕРИКАНСКИ ТАНЦИ
начинаещи - СТАРТ септември
19.30 - 20.25
Георги Енчев
ЛАТИНОАМЕРИКАНСКИ ТАНЦИ
начинаещи - СТАРТ септември
19.30 - 20.25
Георги Енчев
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
19.00 - 20.00 ZUMBA®19.30 - 20.25
Таня Вълчева
ZUMBA®19.30 - 20.25
Таня Вълчева
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ВТОРНИК

ЧЕТВЪРТЪК

 

 

 

 

 

Share