ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
08.00 - 09.00 ЙОГА
начинаещи
08.00 - 09.00
Лили Генчева
ЙОГА
начинаещи
08.00 - 09.00
Лили Генчева
09.00 - 10.00 ЙОГА09.00 - 10.15
Александра Францева
ЙОГА09.00 - 10.15
Александра Францева
ЙОГА09.00 - 10.15
Александра Францева
10.00 - 11.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
7+ год
10.00 - 10.55
СТАРТ - Септември
Биляна Георгиева


ЙОГА
начинаещи
10.00 - 10.55
Юрий Николаев
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
7+ год
10.00 - 10.55
СТАРТ - Септември
Биляна Георгиева
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00 KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи
13.00 - 13.55
СТАРТ 4 ЮЛИ
Женя Филипова
KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи
13.00 - 13.55
СТАРТ 4 ЮЛИ
Женя Филипова
14.00 - 15.00 KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
напреднали
14.00 - 14.55
СТАРТ 4 ЮЛИ
Женя Филипова
KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
напреднали
14.00 - 14.55
СТАРТ 4 ЮЛИ
Женя Филипова
15.00 - 16.00 СПОРТНИ ТАНЦИ
начинаещи - деца
15.00 - 15.50
предварително записване за нов клас
Ажда Ямук
СПОРТНИ ТАНЦИ
начинаещи - деца
15.00 - 15.50
предварително записване за нов клас
Ажда Ямук
16.00 - 17.00 ЙОГА
начинаещи
16.30 - 17.25
Лили Генчева


ПИЛАТЕС
начинаещи
17.30 - 18.20
Христина Попова


СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Ажда Ямук


DANCELO ® dance fitness18.30 - 19.15
Калин Петков


ПИЛАТЕС18.30 - 19.25
Христина Попова


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
начинаещи - СТАРТ 21 ЮЛИ
19.30 - 20.25
Живко Кожухаров


ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев


СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Ажда Ямук
МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца
16.30 - 17.25
Стела Филипова


БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
5+ г
17.30 - 18.15
Елена Миленова


ЙОГА
НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


BURN Fitness18.30 - 19.00
Христина Попова


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев


TRAINING19.30 - 20.20
Даниел Дянков


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ19.30 - 20.25
Елена Миленова


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
средно напреднали
20.30 - 21.25
Живко Кожухаров
ЙОГА
начинаещи
16.30 - 17.25
Лили Генчева


ПИЛАТЕС
начинаещи
17.30 - 18.20
Христина Попова


СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Ажда Ямук


DANCELO ® dance fitness18.30 - 19.15
Калин Петков


ПИЛАТЕС18.30 - 19.25
Христина Попова


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
начинаещи - СТАРТ 21 ЮЛИ
19.30 - 20.25
Живко Кожухаров


ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев


СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Елена Кирова
ЙОГА
начинаещи
16.00 - 16.55
Лили Генчева
17.00 - 18.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
5+ г
17.30 - 18.15
Елена Миленова


ЙОГА
НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


BURN Fitness18.30 - 19.00
Христина Попова


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев


TRAINING19.30 - 20.20
Даниел Дянков


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ19.30 - 20.25
Елена Миленова


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
средно напреднали
20.30 - 21.25
Живко Кожухаров
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
3+ г
17.30 - 18.15
от 3 юли
Елена Миленова


МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца
17.30 - 18.25
Стела Филипова


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ18.30 - 19.20
Елена Миленова


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев


СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Ажда Ямук
ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
НАПРЕДНАЛИ
17.00 - 17.55
Ажда Ямук
18.00 - 19.00 ХИП-ХОП
СТАРТ - 25.07
18.00 - 18.55
Веселин Христов и Елеонор Петрова


ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ18.00 - 18.55
Ажда Ямук
ХИП-ХОП
СТАРТ - 25.07
18.00 - 18.55
Веселин Христов и Елеонор Петрова


ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ18.00 - 18.55
Ажда Ямук
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

ВТОРНИК

СРЯДА

ЧЕТВЪРТЪК

ПЕТЪК

СЪБОТА

НЕДЕЛЯ

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
18.00 - 19.00 BURN Fitness18.30 - 19.00
Христина Попова
BURN Fitness18.30 - 19.00
Христина Попова
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

СРЯДА

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
18.00 - 19.00 DANCELO ® dance fitness18.30 - 19.15
Калин Петков
DANCELO ® dance fitness18.30 - 19.15
Калин Петков
19.00 - 20.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ВТОРНИК

ЧЕТВЪРТЪК

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
18.00 - 19.00 ХИП-ХОП
СТАРТ - 25.07
18.00 - 18.55
Веселин Христов и Елеонор Петрова
ХИП-ХОП
СТАРТ - 25.07
18.00 - 18.55
Веселин Христов и Елеонор Петрова
Кликнете върху името на класа за повече информация

СЪБОТА

НЕДЕЛЯ

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
08.00 - 09.00 ЙОГА
начинаещи
08.00 - 09.00
Лили Генчева
ЙОГА
начинаещи
08.00 - 09.00
Лили Генчева
09.00 - 10.00 ЙОГА09.00 - 10.15
Александра Францева
ЙОГА09.00 - 10.15
Александра Францева
ЙОГА09.00 - 10.15
Александра Францева
10.00 - 11.00 ЙОГА
начинаещи
10.00 - 10.55
Юрий Николаев
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 ЙОГА
начинаещи
16.30 - 17.25
Лили Генчева
ЙОГА
начинаещи
16.30 - 17.25
Лили Генчева
ЙОГА
начинаещи
16.00 - 16.55
Лили Генчева
17.00 - 18.00 ЙОГА
НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев
ЙОГА
НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев
18.00 - 19.00 ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев
19.00 - 20.00 ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев
ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 ПИЛАТЕС
начинаещи
17.30 - 18.20
Христина Попова


ПИЛАТЕС18.30 - 19.25
Христина Попова
ПИЛАТЕС
начинаещи
17.30 - 18.20
Христина Попова


ПИЛАТЕС18.30 - 19.25
Христина Попова
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ВТОРНИК

ЧЕТВЪРТЪК

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
10.00 - 11.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
7+ год
10.00 - 10.55
СТАРТ - Септември
Биляна Георгиева
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
7+ год
10.00 - 10.55
СТАРТ - Септември
Биляна Георгиева
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
5+ г
17.30 - 18.15
Елена Миленова
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
5+ г
17.30 - 18.15
Елена Миленова
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
3+ г
17.30 - 18.15
от 3 юли
Елена Миленова
18.00 - 19.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
18.00 - 19.00 БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ18.30 - 19.20
Елена Миленова
19.00 - 20.00 БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ19.30 - 20.25
Елена Миленова
БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ19.30 - 20.25
Елена Миленова
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

СРЯДА

ПЕТЪК

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
19.00 - 20.00 НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
начинаещи - СТАРТ 21 ЮЛИ
19.30 - 20.25
Живко Кожухаров
НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
начинаещи - СТАРТ 21 ЮЛИ
19.30 - 20.25
Живко Кожухаров
20.00 - 21.00 НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
средно напреднали
20.30 - 21.25
Живко Кожухаров
НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
средно напреднали
20.30 - 21.25
Живко Кожухаров
21.00 - 22.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
16.00 - 17.00 МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца
16.30 - 17.25
Стела Филипова
17.00 - 18.00 МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца
17.30 - 18.25
Стела Филипова
18.00 - 19.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

СРЯДА

ПЕТЪК

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
15.00 - 16.00 СПОРТНИ ТАНЦИ
начинаещи - деца
15.00 - 15.50
предварително записване за нов клас
Ажда Ямук
СПОРТНИ ТАНЦИ
начинаещи - деца
15.00 - 15.50
предварително записване за нов клас
Ажда Ямук
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Ажда Ямук
СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Ажда Ямук
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Ажда Ямук
СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Елена Кирова
СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Ажда Ямук
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
19.00 - 20.00 TRAINING19.30 - 20.20
Даниел Дянков
TRAINING19.30 - 20.20
Даниел Дянков
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

СРЯДА

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
13.00 - 14.00 KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи
13.00 - 13.55
СТАРТ 4 ЮЛИ
Женя Филипова
KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи
13.00 - 13.55
СТАРТ 4 ЮЛИ
Женя Филипова
14.00 - 15.00 KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
напреднали
14.00 - 14.55
СТАРТ 4 ЮЛИ
Женя Филипова
KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
напреднали
14.00 - 14.55
СТАРТ 4 ЮЛИ
Женя Филипова
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
НАПРЕДНАЛИ
17.00 - 17.55
Ажда Ямук
18.00 - 19.00 ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ18.00 - 18.55
Ажда Ямук
ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ18.00 - 18.55
Ажда Ямук
Кликнете върху името на класа за повече информация

Включете се и в онлайн класовете ни според АКТИВЕН ГРАФИК на ОГЛЕДАЛО ONLINE

 

 

 

Share