ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
08.00 - 09.00 ЙОГА
начинаещи
08.00 - 09.00
Лили Генчева
ЙОГА
начинаещи
08.00 - 09.00
Лили Генчева
09.00 - 10.00 ЙОГА09.00 - 10.15
Александра Францева
ЙОГА09.00 - 10.15
Александра Францева
ЙОГА09.00 - 10.15
Александра Францева
10.00 - 11.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
7+ год
10.00 - 10.55
СТАРТ 19.IX
Елена Миленова


ЙОГА
СТАРТ - 3 октомври
10.00 - 10.55
Юрий Николаев
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
7+ год
10.00 - 10.55
СТАРТ -19.IX
Елена Миленова
11.00 - 12.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
3+ год
11.00 - 11.45
СТАРТ - 19.IX
Елена Миленова


МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 4+
11.00 - 11.50
Стела Филипова
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
3+ год
11.00 - 11.45
СТАРТ 19.IX
Елена Миленова


МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 4+
11.00 - 11.50
Стела Филипова
12.00 - 13.00 ХИП-ХОП
деца
12.00 - 12.55
Лазарина Минкова


МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 7+
12.00 - 12.55
Стела Филипова
ХИП-ХОП
деца
12.00 - 12.55
Лазарина Минкова


МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 7+
12.00 - 12.55
Стела Филипова
13.00 - 14.00 KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ13.00 - 13.55
Нели Георгиева


ХИП-ХОП
големи
13.00 - 13.55
Лазарина Минкова
KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ13.00 - 13.55
Нели Георгиева


ХИП-ХОП
големи
13.00 - 13.55
Лазарина Минкова
14.00 - 15.00 СПОРТНИ ТАНЦИ
начинаещи - деца
14.00 - 14.50
предварително записване - СТАРТ 26.IX
Ажда Ямук


KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи 2 - СТАРТ 19.IX
14.00 - 14.55
Нели Георгиева
СПОРТНИ ТАНЦИ
начинаещи - деца
14.00 - 14.50
предварително записване - СТАРТ 26.IX
Ажда Ямук


KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи 2 - СТАРТ 19.IX
14.00 - 14.55
Нели Георгиева
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 ЙОГА
начинаещи
16.30 - 17.25
с предварително записване в предния ден на 0988 923200
Лили Генчева


ПИЛАТЕС
начинаещи
17.30 - 18.20
Христина Попова


СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - средно напреднали
17.30 - 18.25
Ажда Ямук


DANCELO ® dance fitness
СТАРТ - 29 септември
18.30 - 19.15
Калин Петков


ПИЛАТЕС18.30 - 19.25
Христина Попова


ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев


СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Ажда Ямук
МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца
16.30 - 17.25
Стела Филипова


БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
5+ г
17.30 - 18.15
СТАРТ - 14 септември
Елена Миленова


ЙОГА
НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


BURN Fitness18.30 - 19.00
Христина Попова


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев


TRAINING
с предварително записване на 0988 923200
19.30 - 20.20
Даниел Дянков


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
НАЧИНАЕЩИ
19.30 - 20.25
предварително записване - СТАРТ 5.X
Живко Кожухаров


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
стретчинг
19.30 - 20.25
класът е подходящ за начинаещи и напреднали
Елена Миленова


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
средно напреднали
20.30 - 21.25
предварително записване на 0988 923200
Живко Кожухаров


БАЧАТА1
начинаещи
20.30 - 21.25
СТАРТ 5.Х
Даниел Георгиев
ЙОГА
начинаещи
16.30 - 17.25
с предварително записване в предния ден на 0988 923200
Лили Генчева


ПИЛАТЕС
начинаещи
17.30 - 18.20
Христина Попова


СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - средно напреднали
17.30 - 18.25
Ажда Ямук


DANCELO ® dance fitness
СТАРТ - 29 септември
18.30 - 19.15
Калин Петков


ПИЛАТЕС18.30 - 19.25
Христина Попова


ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев


СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Елена Кирова
ЙОГА1
начинаещи
16.00 - 16.55
Лили Генчева
17.00 - 18.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
5+ г
17.30 - 18.15
СТАРТ - 14 септември
Елена Миленова


ЙОГА
НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


BURN Fitness18.30 - 19.00
Христина Попова


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев


TRAINING
с предварително записване на 0988 923200
19.30 - 20.20
Даниел Дянков


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
НАЧИНАЕЩИ
19.30 - 20.25
предварително записване - СТАРТ 5.X
Живко Кожухаров


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ19.30 - 20.25
Елена Миленова


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
средно напреднали
20.30 - 21.25
предварително записване на 0988 923200
Живко Кожухаров


БАЧАТА
начинаещи
20.30 - 21.25
СТАРТ 5.Х
Даниел Георгиев
МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца
17.30 - 18.25
Стела Филипова


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ18.30 - 19.20
Елена Миленова


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
НАЧИНАЕЩИ
19.30 - 20.25
Елена Миленова


СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Ажда Ямук
ZUMBA®1
СТАРТ - 26.IX
17.00 - 17.50
Даниел Дянков


ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ1
НАПРЕДНАЛИ
17.00 - 17.55
Ажда Ямук
ZUMBA®
СТАРТ - 26.IX
17.00 - 17.50
Даниел Дянков
18.00 - 19.00 ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ1
начинаещи - СТАРТ 26.IX
18.00 - 18.55
Ажда Ямук


TRAINING1
СТАРТ - 26.IX
18.00 - 18.55
Даниел Дянков
ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ1
начинаещи - СТАРТ 26.IX
18.00 - 18.55
Ажда Ямук


TRAINING1
СТАРТ - 26.IX
18.00 - 18.55
Даниел Дянков
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

ВТОРНИК

СРЯДА

ЧЕТВЪРТЪК

ПЕТЪК

СЪБОТА

НЕДЕЛЯ

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
18.00 - 19.00 BURN Fitness18.30 - 19.00
Христина Попова
BURN Fitness18.30 - 19.00
Христина Попова
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

СРЯДА

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
20.00 - 21.00 БАЧАТА
начинаещи
20.30 - 21.25
СТАРТ 5.Х
Даниел Георгиев
БАЧАТА
начинаещи
20.30 - 21.25
СТАРТ 5.Х
Даниел Георгиев
21.00 - 22.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
18.00 - 19.00 DANCELO ® dance fitness
СТАРТ - 29 септември
18.30 - 19.15
Калин Петков
DANCELO ® dance fitness
СТАРТ - 29 септември
18.30 - 19.15
Калин Петков
19.00 - 20.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
12.00 - 13.00 ХИП-ХОП
деца
12.00 - 12.55
Лазарина Минкова
ХИП-ХОП
деца
12.00 - 12.55
Лазарина Минкова
13.00 - 14.00 ХИП-ХОП
големи
13.00 - 13.55
Лазарина Минкова
ХИП-ХОП
големи
13.00 - 13.55
Лазарина Минкова
Кликнете върху името на класа за повече информация

СЪБОТА

НЕДЕЛЯ

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
08.00 - 09.00 ЙОГА
начинаещи
08.00 - 09.00
Лили Генчева
ЙОГА
начинаещи
08.00 - 09.00
Лили Генчева
09.00 - 10.00 ЙОГА09.00 - 10.15
Александра Францева
ЙОГА09.00 - 10.15
Александра Францева
ЙОГА09.00 - 10.15
Александра Францева
10.00 - 11.00 ЙОГА
СТАРТ - 3 октомври
10.00 - 10.55
Юрий Николаев
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 ЙОГА
начинаещи
16.30 - 17.25
с предварително записване в предния ден на 0988 923200
Лили Генчева
ЙОГА
начинаещи
16.30 - 17.25
с предварително записване в предния ден на 0988 923200
Лили Генчева
ЙОГА
начинаещи
16.00 - 16.55
Лили Генчева
17.00 - 18.00 ЙОГА
НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев
ЙОГА
НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев
18.00 - 19.00 ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев
19.00 - 20.00 ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев
ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 ПИЛАТЕС
начинаещи
17.30 - 18.20
Христина Попова


ПИЛАТЕС18.30 - 19.25
Христина Попова
ПИЛАТЕС
начинаещи
17.30 - 18.20
Христина Попова


ПИЛАТЕС18.30 - 19.25
Христина Попова
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ВТОРНИК

ЧЕТВЪРТЪК

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
10.00 - 11.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
7+ год
10.00 - 10.55
СТАРТ 19.IX
Елена Миленова
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
7+ год
10.00 - 10.55
СТАРТ -19.IX
Елена Миленова
11.00 - 12.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
3+ год
11.00 - 11.45
СТАРТ - 19.IX
Елена Миленова
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
3+ год
11.00 - 11.45
СТАРТ 19.IX
Елена Миленова
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
5+ г
17.30 - 18.15
СТАРТ - 14 септември
Елена Миленова
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
5+ г
17.30 - 18.15
СТАРТ - 14 септември
Елена Миленова
18.00 - 19.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
18.00 - 19.00 БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ18.30 - 19.20
Елена Миленова


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
НАЧИНАЕЩИ
19.30 - 20.25
Елена Миленова
19.00 - 20.00 БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ19.30 - 20.25
Елена Миленова
БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
стретчинг
19.30 - 20.25
класът е подходящ за начинаещи и напреднали
Елена Миленова
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
19.00 - 20.00 НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
НАЧИНАЕЩИ
19.30 - 20.25
предварително записване - СТАРТ 5.X
Живко Кожухаров


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
средно напреднали
20.30 - 21.25
предварително записване на 0988 923200
Живко Кожухаров
НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
НАЧИНАЕЩИ
19.30 - 20.25
предварително записване - СТАРТ 5.X
Живко Кожухаров


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
средно напреднали
20.30 - 21.25
предварително записване на 0988 923200
Живко Кожухаров
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 ZUMBA®
СТАРТ - 26.IX
17.00 - 17.50
Даниел Дянков
ZUMBA®
СТАРТ - 26.IX
17.00 - 17.50
Даниел Дянков
Кликнете върху името на класа за повече информация

СЪБОТА

НЕДЕЛЯ

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
11.00 - 12.00 МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 4+
11.00 - 11.50
Стела Филипова
МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 4+
11.00 - 11.50
Стела Филипова
12.00 - 13.00 МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 7+
12.00 - 12.55
Стела Филипова
МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 7+
12.00 - 12.55
Стела Филипова
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца
16.30 - 17.25
Стела Филипова
17.00 - 18.00 МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца
17.30 - 18.25
Стела Филипова
18.00 - 19.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
14.00 - 15.00 СПОРТНИ ТАНЦИ
начинаещи - деца
14.00 - 14.50
предварително записване - СТАРТ 26.IX
Ажда Ямук
СПОРТНИ ТАНЦИ
начинаещи - деца
14.00 - 14.50
предварително записване - СТАРТ 26.IX
Ажда Ямук
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - средно напреднали
17.30 - 18.25
Ажда Ямук
СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - средно напреднали
17.30 - 18.25
Ажда Ямук
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Ажда Ямук
СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Елена Кирова
СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Ажда Ямук
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
18.00 - 19.00 TRAINING
СТАРТ - 26.IX
18.00 - 18.55
Даниел Дянков
TRAINING
СТАРТ - 26.IX
18.00 - 18.55
Даниел Дянков
19.00 - 20.00 TRAINING
с предварително записване на 0988 923200
19.30 - 20.20
Даниел Дянков
TRAINING
с предварително записване на 0988 923200
19.30 - 20.20
Даниел Дянков
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
13.00 - 14.00 KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ13.00 - 13.55
Нели Георгиева
KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ13.00 - 13.55
Нели Георгиева
14.00 - 15.00 KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи 2 - СТАРТ 19.IX
14.00 - 14.55
Нели Георгиева
KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи 2 - СТАРТ 19.IX
14.00 - 14.55
Нели Георгиева
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
НАПРЕДНАЛИ
17.00 - 17.55
Ажда Ямук
18.00 - 19.00 ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
начинаещи - СТАРТ 26.IX
18.00 - 18.55
Ажда Ямук
ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
начинаещи - СТАРТ 26.IX
18.00 - 18.55
Ажда Ямук
Кликнете върху името на класа за повече информация

Включете се и в онлайн класовете ни според АКТИВЕН ГРАФИК на ОГЛЕДАЛО ONLINE

 

 

 

Share