ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
08.00 - 09.00 ЙОГА
начинаещи
08.00 - 09.00
Лили Генчева
ЙОГА
начинаещи
08.00 - 09.00
Лили Генчева
09.00 - 10.00 ЙОГА09.00 - 10.15
Александра Францева
ЙОГА09.00 - 10.15
Александра Францева
10.00 - 11.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
7+ год
10.00 - 10.55
Елена Миленова


ЙОГА
с предварително записване на 0988 923200 предния ден
10.00 - 10.55
Юрий Николаев
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
7+ год
10.00 - 10.55
Елена Миленова
11.00 - 12.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
3+ год
11.00 - 11.45
Елена Миленова


МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 4+
11.00 - 11.50
Стела Филипова
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
3+ год
11.00 - 11.45
Елена Миленова


МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 4+
11.00 - 11.50
Стела Филипова
12.00 - 13.00 ХИП-ХОП
деца
12.00 - 12.55
Лазарина Минкова


МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 7+
12.00 - 13.25
Стела Филипова


ХИП-ХОП
деца
13.00 - 13.55
Лазарина Минкова


KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи
13.30 - 14.25
Нели Георгиева


ХИП-ХОП
големи
14.00 - 14.55
Лазарина Минкова
МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 7+
12.00 - 13.25
Стела Филипова


KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи
13.30 - 14.25
Нели Георгиева
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00 ЙОГА
начинаещи
15.00 - 15.55
Лили Генчева
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
5+ г
17.30 - 18.15
Елена Миленова


ЙОГА
НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


BURN Fitness18.30 - 19.00
Христина Попова


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев


БАЧАТА
начинаещи
19.30 - 20.25
Даниел Георгиев


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ19.30 - 20.25
Елена Миленова


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
НАЧИНАЕЩИ
19.30 - 20.25
предварително записване - СТАРТ 10 МАЙ
Живко Кожухаров
ПИЛАТЕС
начинаещи
17.30 - 18.20
Христина Попова


СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Ажда Ямук


DANCELO ® dance fitness18.30 - 19.15
Калин Петков


ПИЛАТЕС18.30 - 19.25
Христина Попова


ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев


СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Ажда Ямук


САЛСА
НАЧИНАЕЩИ
20.30 - 21.25
предварително записване - СТАРТ МАРТ
Георги Димитров – Гого
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
5+ г
17.30 - 18.15
Елена Миленова


ЙОГА
НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


BURN Fitness18.30 - 19.00
Христина Попова


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев


БАЧАТА
начинаещи
19.30 - 20.25
Даниел Георгиев


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
стретчинг
19.30 - 20.25
класът е подходящ за начинаещи и напреднали
Елена Миленова


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
НАЧИНАЕЩИ
19.30 - 20.25
предварително записване - СТАРТ 10 МАЙ
Живко Кожухаров
ПИЛАТЕС
начинаещи
17.30 - 18.20
Христина Попова


СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - начинаещи
17.30 - 18.25
Ажда Ямук


DANCELO ® dance fitness18.30 - 19.15
Калин Петков


ПИЛАТЕС18.30 - 19.25
Христина Попова


ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев


СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Елена Кирова


САЛСА
НАЧИНАЕЩИ
20.30 - 21.25
предварително записване - СТАРТ МАРТ
Георги Димитров – Гого
ХИП-ХОП
големи
17.30 - 18.25
Лазарина Минкова


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ18.30 - 19.20
Елена Миленова


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
НАЧИНАЕЩИ
19.30 - 20.25
Елена Миленова


СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Ажда Ямук
ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ1
НАПРЕДНАЛИ
17.00 - 17.55
Ажда Ямук
18.00 - 19.00 ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ1
начинаещи
18.00 - 18.55
Ажда Ямук
ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
начинаещи
18.00 - 18.55
Ажда Ямук
19.00 - 20.00 ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
напреднали
19.00 - 19.55
Ажда Ямук
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

ВТОРНИК

СРЯДА

ЧЕТВЪРТЪК

ПЕТЪК

СЪБОТА

НЕДЕЛЯ

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
18.00 - 19.00 BURN Fitness18.30 - 19.00
Христина Попова
BURN Fitness18.30 - 19.00
Христина Попова
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

СРЯДА

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
19.00 - 20.00 БАЧАТА
начинаещи
19.30 - 20.25
Даниел Георгиев
БАЧАТА
начинаещи
19.30 - 20.25
Даниел Георгиев
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

СРЯДА

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
20.00 - 21.00 САЛСА
НАЧИНАЕЩИ
20.30 - 21.25
предварително записване - СТАРТ МАРТ
Георги Димитров – Гого
САЛСА
НАЧИНАЕЩИ
20.30 - 21.25
предварително записване - СТАРТ МАРТ
Георги Димитров – Гого
21.00 - 22.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
18.00 - 19.00 DANCELO ® dance fitness18.30 - 19.15
Калин Петков
DANCELO ® dance fitness18.30 - 19.15
Калин Петков
19.00 - 20.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ВТОРНИК

ЧЕТВЪРТЪК

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
12.00 - 13.00 ХИП-ХОП
деца
12.00 - 12.55
Лазарина Минкова
13.00 - 14.00 ХИП-ХОП
деца
13.00 - 13.55
Лазарина Минкова
14.00 - 15.00 ХИП-ХОП
големи
14.00 - 14.55
Лазарина Минкова
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 ХИП-ХОП
големи
17.30 - 18.25
Лазарина Минкова
18.00 - 19.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПЕТЪК

СЪБОТА

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
08.00 - 09.00 ЙОГА
начинаещи
08.00 - 09.00
Лили Генчева
ЙОГА
начинаещи
08.00 - 09.00
Лили Генчева
09.00 - 10.00 ЙОГА09.00 - 10.15
Александра Францева
ЙОГА09.00 - 10.15
Александра Францева
10.00 - 11.00 ЙОГА
с предварително записване на 0988 923200 предния ден
10.00 - 10.55
Юрий Николаев
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00 ЙОГА
начинаещи
15.00 - 15.55
Лили Генчева
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 ЙОГА
НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев
ЙОГА
НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев
18.00 - 19.00 ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев
19.00 - 20.00 ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев
ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 ПИЛАТЕС
начинаещи
17.30 - 18.20
Христина Попова


ПИЛАТЕС18.30 - 19.25
Христина Попова
ПИЛАТЕС
начинаещи
17.30 - 18.20
Христина Попова


ПИЛАТЕС18.30 - 19.25
Христина Попова
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ВТОРНИК

ЧЕТВЪРТЪК

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
10.00 - 11.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
7+ год
10.00 - 10.55
Елена Миленова
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
7+ год
10.00 - 10.55
Елена Миленова
11.00 - 12.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
3+ год
11.00 - 11.45
Елена Миленова
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
3+ год
11.00 - 11.45
Елена Миленова
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
5+ г
17.30 - 18.15
Елена Миленова
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
5+ г
17.30 - 18.15
Елена Миленова
18.00 - 19.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
18.00 - 19.00 БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ18.30 - 19.20
Елена Миленова


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
НАЧИНАЕЩИ
19.30 - 20.25
Елена Миленова
19.00 - 20.00 БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ19.30 - 20.25
Елена Миленова
БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
стретчинг
19.30 - 20.25
класът е подходящ за начинаещи и напреднали
Елена Миленова
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
19.00 - 20.00 НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
НАЧИНАЕЩИ
19.30 - 20.25
предварително записване - СТАРТ 10 МАЙ
Живко Кожухаров
НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
НАЧИНАЕЩИ
19.30 - 20.25
предварително записване - СТАРТ 10 МАЙ
Живко Кожухаров
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
11.00 - 12.00 МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 4+
11.00 - 11.50
Стела Филипова
МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 4+
11.00 - 11.50
Стела Филипова
12.00 - 13.00 МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 7+
12.00 - 13.25
Стела Филипова
МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 7+
12.00 - 13.25
Стела Филипова
13.00 - 14.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Ажда Ямук
СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - начинаещи
17.30 - 18.25
Ажда Ямук
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Ажда Ямук
СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Елена Кирова
СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Ажда Ямук
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
13.00 - 14.00 KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи
13.30 - 14.25
Нели Георгиева
KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи
13.30 - 14.25
Нели Георгиева
14.00 - 15.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
НАПРЕДНАЛИ
17.00 - 17.55
Ажда Ямук
18.00 - 19.00 ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
начинаещи
18.00 - 18.55
Ажда Ямук
ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
начинаещи
18.00 - 18.55
Ажда Ямук
19.00 - 20.00 ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
напреднали
19.00 - 19.55
Ажда Ямук
Кликнете върху името на класа за повече информация

 

 

 

Share