• Успех за децата на “Огледало” – СПОРТНИ ТАНЦИ

    Успех за децата на “Огледало” – СПОРТНИ ТАНЦИ

    Завърши една изключителна надпревара за състезателите по Спортни танци! На изминалите турнири в гр. Несебър и гр. Варна участваха много двойки, които намериха сили да се справят страхотно в изтощителните 12-часови съревнования. Това са и класиранията на децата на “Огледало”:
    23.06 Открит национален турнир по спортни танци Купа Несебър 2018
    Първа част – турнир “изгряващи звезди”
    Група деца до 9г.
    Кирил Малеев и Даниела Иванова – второ място
    Максим Атанасов и Магдалена Рафаилова – трето място
    Група деца до 11г.
    Валентин Димов и Йоана Кабрера- първо място.
    Втора част – открит турнир:
    В клас 13Е- Илиян Русев и Невена Братанова – първо място
    Клас 13С- Михаил Симеонов и Мира Филева – второ място.
    Трета част – Купа Несебър Юноши младша възраст стандартни танци
    Михаил Симеонов и Мира Филева – трето място
    Илиян и Невена – девето място
    Юноши старша възраст стандартни танци:
    Михаил Симеонов и Мира Филева 6-то място
    Илиян Русев и Невена Братанова 13-то място
    Юноши младша възраст латиноамерикански танци:
    Михаил Симеонов и Мира Филева 3-то място
    Илиян Русев и Невена Братанова 12-то място
    Юноши старша възраст латиноамерикански танци
    Михаил Симеонов и Мира Филева 7-мо място
    Илиян Русев и Невена Братанова 17-то място
    На 24.06 Открит турнир по спортни танци Купа Варна 2018 и Купа “Кристал”- с международно участие
    Първа част “изгряващи звезди”
    Деца до 9г
    Кирил Малеев и Даниела Иванова – 2-ро място
    Максим Атанасов и Магдалена Рафаилова – 3-то място
    Деца до 11г
    Валентин Димов и Йоана Кабрера – 2-ро място
    Втора част- открит турнир
    Клас 13Е Илиян Русев и Невена Братанова – 2-ро място
    Клас 13С Михаил Симеонов и Мира Филева – 1-во място
    Клас 11Е Теодор Чакоян и Елина Йорданова – 8-мо място
    Трета част Купа Кристал Юноши младша възраст стандартни танци
    Михаил Симеонов и Мира Филева 3-то място
    Илиян Русев и Невена Братанова 7-мо място
    Юноши младша възраст латиноамерикански танци
    Михаил Симеонов и Мира Филева 3-то място
    Илиян Русев и Невена Братанова 13-то място
    Деца 1+2
    Теодор Чакоян и Елина Йорданова – латина 16-то място
    Теодор Чакоян и Елина Йорданова – стандарт 12-то място
    Юноши старша възраст стандартни танци
    Михаил Симеонов и Мира Филева 6-то място
    Илиян Русев и Невена Братанова 11-то място
    Юноши старша възраст латиноамерикански танци
    Михаил Симеонов и Мира Филева 4-то място
    Илиян Русев и Невена Братанова 11-то място

    Поздравления на талантливите и упорити деца и техните треньори – Ажда Ямук и Елена Кирова!

    Пожелаваме им успех на предстоящото Държавно първенство!
    Share

    Коментари

    коментари