ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
08.00 - 09.00 ЙОГА
начинаещи
08.00 - 09.00
Лили Генчева
ЙОГА
начинаещи
08.00 - 09.00
Лили Генчева
09.00 - 10.00 ЙОГА09.00 - 10.15
Александра Францева
ЙОГА09.00 - 10.15
Александра Францева
ЙОГА
СТАРТ 5 ЮНИ
09.00 - 09.55
Лили Генчева
10.00 - 11.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
3+ год
10.00 - 10.45
Елена Миленова
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
3+ год
10.00 - 10.45
Елена Миленова
11.00 - 12.00 МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 4+
11.00 - 11.50
Стела Филипова


БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
7+ год
11.00 - 11.55
Елена Миленова
МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 4+
11.00 - 11.50
Стела Филипова


БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
7+ год
11.00 - 11.55
Елена Миленова
12.00 - 13.00 ХИП-ХОП
деца
12.00 - 12.55
Лазарина Минкова


МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 7+
12.00 - 13.25
Стела Филипова


ХИП-ХОП
деца
13.00 - 13.55
Лазарина Минкова


KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи
13.30 - 14.25
Нели Георгиева


ХИП-ХОП
големи
14.00 - 14.55
Лазарина Минкова
МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 7+
12.00 - 13.25
Стела Филипова


KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи
13.30 - 14.25
Нели Георгиева
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
5+ г
17.30 - 18.15
Елена Миленова


ЙОГА
НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
НАЧИНАЕЩИ
18.30 - 19.25
предварително записване - СТАРТ 7 ЮНИ
Живко Кожухаров


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев


БАЧАТА
начин. ниво А+
19.30 - 20.25
Даниел Георгиев


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ19.30 - 20.25
Елена Миленова


БАЧАТА
ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗАПИСВАНЕ - старт скоро
20.30 - 21.25
ниво А
Даниел Георгиев
ПИЛАТЕС
начинаещи
17.30 - 18.20
Христина Попова


СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Ажда Ямук


DANCELO ® dance fitness18.30 - 19.15
Калин Петков


ПИЛАТЕС18.30 - 19.25
Христина Попова


ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев


СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Ажда Ямук


САЛСА
начинаещи
20.30 - 21.25
предварително записване за нов клас


КИЗОМБА
начинаещи - СТАРТ 6 ЮЛИ
20.30 - 21.30
Yannis Charles – Yannis 3D
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
5+ г
17.30 - 18.15
Елена Миленова


ЙОГА
НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
НАЧИНАЕЩИ
18.30 - 19.25
предварително записване - СТАРТ 7 ЮНИ
Живко Кожухаров


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев


БАЧАТА
начин. ниво А+
19.30 - 20.25
Даниел Георгиев


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
стретчинг
19.30 - 20.25
класът е подходящ за начинаещи и напреднали
Елена Миленова


БАЧАТА
ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗАПИСВАНЕ - старт скоро
20.30 - 21.25
ниво А
Даниел Георгиев
ПИЛАТЕС
начинаещи
17.30 - 18.20
Христина Попова


СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - начинаещи
17.30 - 18.25
Ажда Ямук


DANCELO ® dance fitness18.30 - 19.15
Калин Петков


ПИЛАТЕС18.30 - 19.25
Христина Попова


ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев


СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Елена Кирова


КИЗОМБА
напреднали - СТАРТ 8 ЮЛИ
20.30 - 21.30
Yannis Charles – Yannis 3D
ХИП-ХОП
големи
17.30 - 18.25
Лазарина Минкова


BURN Fitness17.50 - 18.30
Христина Попова


БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
3+ год
18.30 - 19.15
летен график
Елена Миленова


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ18.30 - 19.20
Елена Миленова


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
НАЧИНАЕЩИ
19.30 - 20.25
Елена Миленова


СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Ажда Ямук
ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
НАПРЕДНАЛИ
17.00 - 17.55
Ажда Ямук
18.00 - 19.00 ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ1
начинаещи
18.00 - 18.55
Ажда Ямук
ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
начинаещи
18.00 - 18.55
Ажда Ямук
19.00 - 20.00 ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
напреднали
19.00 - 19.55
Ажда Ямук
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

ВТОРНИК

СРЯДА

ЧЕТВЪРТЪК

ПЕТЪК

СЪБОТА

НЕДЕЛЯ

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 BURN Fitness17.50 - 18.30
Христина Попова
18.00 - 19.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПЕТЪК

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
19.00 - 20.00 БАЧАТА
начин. ниво А+
19.30 - 20.25
Даниел Георгиев


БАЧАТА
ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗАПИСВАНЕ - старт скоро
20.30 - 21.25
ниво А
Даниел Георгиев
БАЧАТА
начин. ниво А+
19.30 - 20.25
Даниел Георгиев


БАЧАТА
ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗАПИСВАНЕ - старт скоро
20.30 - 21.25
ниво А
Даниел Георгиев
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
20.00 - 21.00 КИЗОМБА
начинаещи - СТАРТ 6 ЮЛИ
20.30 - 21.30
Yannis Charles – Yannis 3D
КИЗОМБА
напреднали - СТАРТ 8 ЮЛИ
20.30 - 21.30
Yannis Charles – Yannis 3D
21.00 - 22.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
20.00 - 21.00 САЛСА
начинаещи
20.30 - 21.25
предварително записване за нов клас
21.00 - 22.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
18.00 - 19.00 DANCELO ® dance fitness18.30 - 19.15
Калин Петков
DANCELO ® dance fitness18.30 - 19.15
Калин Петков
19.00 - 20.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ВТОРНИК

ЧЕТВЪРТЪК

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
12.00 - 13.00 ХИП-ХОП
деца
12.00 - 12.55
Лазарина Минкова
13.00 - 14.00 ХИП-ХОП
деца
13.00 - 13.55
Лазарина Минкова
14.00 - 15.00 ХИП-ХОП
големи
14.00 - 14.55
Лазарина Минкова
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 ХИП-ХОП
големи
17.30 - 18.25
Лазарина Минкова
18.00 - 19.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПЕТЪК

СЪБОТА

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
08.00 - 09.00 ЙОГА
начинаещи
08.00 - 09.00
Лили Генчева
ЙОГА
начинаещи
08.00 - 09.00
Лили Генчева
09.00 - 10.00 ЙОГА09.00 - 10.15
Александра Францева
ЙОГА09.00 - 10.15
Александра Францева
ЙОГА
СТАРТ 5 ЮНИ
09.00 - 09.55
Лили Генчева
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 ЙОГА
НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев
ЙОГА
НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев
18.00 - 19.00 ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев
19.00 - 20.00 ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев
ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

ВТОРНИК

СРЯДА

ЧЕТВЪРТЪК

ПЕТЪК

СЪБОТА

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 ПИЛАТЕС
начинаещи
17.30 - 18.20
Христина Попова


ПИЛАТЕС18.30 - 19.25
Христина Попова
ПИЛАТЕС
начинаещи
17.30 - 18.20
Христина Попова


ПИЛАТЕС18.30 - 19.25
Христина Попова
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ВТОРНИК

ЧЕТВЪРТЪК

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
10.00 - 11.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
3+ год
10.00 - 10.45
Елена Миленова
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
3+ год
10.00 - 10.45
Елена Миленова
11.00 - 12.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
7+ год
11.00 - 11.55
Елена Миленова
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
7+ год
11.00 - 11.55
Елена Миленова
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
5+ г
17.30 - 18.15
Елена Миленова
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
5+ г
17.30 - 18.15
Елена Миленова
18.00 - 19.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
3+ год
18.30 - 19.15
летен график
Елена Миленова
19.00 - 20.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
18.00 - 19.00 БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ18.30 - 19.20
Елена Миленова


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
НАЧИНАЕЩИ
19.30 - 20.25
Елена Миленова
19.00 - 20.00 БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ19.30 - 20.25
Елена Миленова
БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
стретчинг
19.30 - 20.25
класът е подходящ за начинаещи и напреднали
Елена Миленова
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
18.00 - 19.00 НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
НАЧИНАЕЩИ
18.30 - 19.25
предварително записване - СТАРТ 7 ЮНИ
Живко Кожухаров
НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
НАЧИНАЕЩИ
18.30 - 19.25
предварително записване - СТАРТ 7 ЮНИ
Живко Кожухаров
19.00 - 20.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
11.00 - 12.00 МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 4+
11.00 - 11.50
Стела Филипова
МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 4+
11.00 - 11.50
Стела Филипова
12.00 - 13.00 МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 7+
12.00 - 13.25
Стела Филипова
МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 7+
12.00 - 13.25
Стела Филипова
13.00 - 14.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Ажда Ямук
СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - начинаещи
17.30 - 18.25
Ажда Ямук
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Ажда Ямук
СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Елена Кирова
СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Ажда Ямук
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
13.00 - 14.00 KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи
13.30 - 14.25
Нели Георгиева
KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи
13.30 - 14.25
Нели Георгиева
14.00 - 15.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
НАПРЕДНАЛИ
17.00 - 17.55
Ажда Ямук
18.00 - 19.00 ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
начинаещи
18.00 - 18.55
Ажда Ямук
ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
начинаещи
18.00 - 18.55
Ажда Ямук
19.00 - 20.00 ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
напреднали
19.00 - 19.55
Ажда Ямук
Кликнете върху името на класа за повече информация

 

 

 

Share