.

 

ПРОМЕНИ в график – тук

НОВИ, ПРЕДСТОЯЩИ и СКОРО СТАРТИРАЛИ КЛАСОВЕ – тук


ГРАФИК – АКТИВНИ КЛАСОВЕ ОГЛЕДАЛО:

За да видите само 1 вид занимание изберете името “над график”.
За информация кликнете върху съответния клас “в самия график”.

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
08.00 - 09.00 ПИЛАТЕС
класически
08.00 - 08.55
Христина Попова
ПИЛАТЕС
класически
08.00 - 08.55
Христина Попова
ПИЛАТЕС
FUSION - съвременни техники
08.00 - 08.55
Христина Попова
09.00 - 10.00 ЙОГА
начинаещи
09.00 - 10.15
Александра Францева
BarreFIT
СТАРТ - 8.I.2019
09.00 - 09.50
Христина Попова
ЙОГА
начинаещи
09.00 - 10.15
Александра Францева
BarreFIT
СТАРТ - 8.I.2019
09.00 - 09.50
Христина Попова
ЙОГА
начинаещи
09.00 - 10.15
Александра Францева
10.00 - 11.00 ПИЛАТЕС
FUSION - съвременни техники
10.00 - 10.50
Христина Попова
ПИЛАТЕС
FUSION - съвременни техники
10.00 - 10.50
Христина Попова
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца - начинаещи
10.00 - 10.45
Цветалина Нахабедян


СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - начинаещи
10.00 - 10.50
СТАРТ 5.I.2019
Ажда Ямук


ЙОГА
начинаещи
10.00 - 10.55
Юрий Николаев
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца - начинаещи
10.00 - 10.45
Цветалина Нахабедян


СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - начинаещи
10.00 - 10.50
СТАРТ 5.I.2019
Ажда Ямук
11.00 - 12.00 BURN - functional workout11.00 - 11.40
Христина Попова


МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 4+ год
11.00 - 11.50
Стела Филипова


БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца - напреднали
11.00 - 12.30
Цветалина Нахабедян


МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 10+ год
12.00 - 12.55
Стела Филипова


БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
НАПРЕДНАЛИ
12.30 - 14.30
Цветалина Нахабедян


KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи - СТАРТ 12.I.2019
13.30 - 14.25
Шенай Шен


KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
напреднали
14.30 - 15.25
Шенай Шен


СЪВРЕМЕНЕН ТАНЦ (контемпорари)1
СТАРТ - 19.I.2019
14.30 - 15.25
Мона Христова


НАРОДНИ ТАНЦИ ДЕЦА1
7+ год
15.30 - 16.20
СТАРТ 5.I.2019
Стилияна Георгиева


ХИП ХОП & Dancehall1
14+
15.30 - 16.25
Гергана Карлос Мануел


ХИП ХОП & Dancehall1
деца
16.30 - 17.25
Гергана Карлос Мануел


ZUMBA®117.30 - 18.20
Даниел Дянков


DANCELO ® dance fitness1
KIDS
17.30 - 18.20
СТАРТ - 20.Х
Ива Миланова


DANCELO KIDS®1
денс фитнес клас за деца
17.30 - 18.20
Ива Миланова


ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ117.30 - 19.00
Ажда Ямук


TRAINING118.30 - 19.20
Даниел Дянков
МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 4+ год
11.00 - 11.50
Стела Филипова


БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца - напреднали
11.00 - 12.30
Цветалина Нахабедян


МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 10 + год
12.00 - 12.55
Стела Филипова


БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
НАПРЕДНАЛИ
12.30 - 14.30
Цветалина Нахабедян


KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи - СТАРТ 12.I.2019
13.30 - 14.25
Шенай Шен


KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
напреднали
14.30 - 15.25
Шенай Шен


СЪВРЕМЕНЕН ТАНЦ (контемпорари)
СТАРТ - 19.I.2019
14.30 - 15.25
Мона Христова


НАРОДНИ ТАНЦИ ДЕЦА
7+ год
15.30 - 16.20
СТАРТ 5.I.2019
Стилияна Георгиева


ХИП ХОП & Dancehall1
14+
15.30 - 16.25
Гергана Карлос Мануел


СПОРТНИ ТАНЦИ1
състезатели
16.00 - 17.30
Елена Кирова


ХИП ХОП & Dancehall1
деца
16.30 - 17.25
Гергана Карлос Мануел


ZUMBA®117.30 - 18.20
Даниел Дянков


DANCELO ® dance fitness1
KIDS
17.30 - 18.20
СТАРТ - 20.Х
Ива Миланова


DANCELO KIDS®1
денс фитнес клас за деца
17.30 - 18.20
Ива Миланова


ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ117.30 - 19.00
Ажда Ямук


TRAINING118.30 - 19.30
Даниел Дянков
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца - начинаещи
17.30 - 18.15
Елена Миленова


STEEL COMBAT17.30 - 18.20
Христина Попова


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
напреднали
17.30 - 19.25
Мирослава Димитрова


BURN - functional workout18.30 - 19.00
Христина Попова


БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца 7+ год
18.30 - 19.25
Цветалина Нахабедян


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев


FOAM ROLLING - Фоумролинг
СТАРТ 15.Х
19.00 - 19.30
Христина Попова


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
напреднали
19.30 - 20.25
Паулина Божилова


ЛЕЧЕБНА ГИМНАСТИКА119.30 - 20.25
Неделчо Неделчев, Димитър Василев


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна1
средно напреднали
20.30 - 21.25
Паулина Божилова
STEEL TONIC17.30 - 18.20
Христина Попова


СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Ажда Ямук


DANCELO ® dance fitness
Dance Fitness
18.30 - 19.15
Калин Петков


СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - средно напреднали
18.30 - 19.20
Ажда Ямук


ПИЛАТЕС
начинаещи
18.30 - 19.25
Христина Попова


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна19.30 - 20.25
Паулина Божилова


ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
начинаещи
19.30 - 20.25
Елена Миленова


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна1
НАЧИНАЕЩИ - СТАРТ 8.I.2019
20.30 - 21.25
Стилияна Георгиева
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца - начинаещи
17.30 - 18.15
Елена Миленова


STEEL COMBAT17.30 - 18.20
Христина Попова


BURN - functional workout18.30 - 19.00
Христина Попова


БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца 7+ год
18.30 - 19.25
Цветалина Нахабедян


ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев


FOAM ROLLING - Фоумролинг
СТАРТ 15.Х
19.00 - 19.30
Христина Попова


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
напреднали
19.30 - 20.25
Паулина Божилова


БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
НАПРЕДНАЛИ
19.30 - 21.00
Цветалина Нахабедян


СПОРТНИ ТАНЦИ1
състезатели
19.30 - 21.00
Ажда Ямук


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна1
средно напреднали
20.30 - 21.25
Паулина Божилова
STEEL TONIC17.30 - 18.20
Христина Попова


СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Ажда Ямук


DANCELO ® dance fitness
Dance Fitness
18.30 - 19.15
Калин Петков


ПИЛАТЕС
начинаещи - FITBALL
18.30 - 19.25
Христина Попова


СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - средно напреднали
18.30 - 19.25
Ажда Ямук


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна19.30 - 20.25
Паулина Божилова


ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
начинаещи
19.30 - 20.25
Елена Миленова


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна1
НАЧИНАЕЩИ - СТАРТ 8.I.2019
20.30 - 21.25
Стилияна Георгиева
18.00 - 19.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца 7+ год
18.30 - 19.25
Цветалина Нахабедян


ЙОГА
напреднали
18.30 - 19.50
Юрий Николаев


БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца - напреднали
19.30 - 20.30
Цветалина Нахабедян


СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Ажда Ямук
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

ВТОРНИК

СРЯДА

ЧЕТВЪРТЪК

ПЕТЪК

СЪБОТА

НЕДЕЛЯ

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
09.00 - 10.00 BarreFIT
СТАРТ - 8.I.2019
09.00 - 09.50
Христина Попова
BarreFIT
СТАРТ - 8.I.2019
09.00 - 09.50
Христина Попова
Кликнете върху името на класа за повече информация

ВТОРНИК

ЧЕТВЪРТЪК

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
11.00 - 12.00 BURN - functional workout11.00 - 11.40
Христина Попова
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 BURN - functional workout18.30 - 19.00
Христина Попова
BURN - functional workout18.30 - 19.00
Христина Попова
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

СРЯДА

СЪБОТА

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
14.00 - 15.00 СЪВРЕМЕНЕН ТАНЦ (контемпорари)
СТАРТ - 19.I.2019
14.30 - 15.25
Мона Христова
СЪВРЕМЕНЕН ТАНЦ (контемпорари)
СТАРТ - 19.I.2019
14.30 - 15.25
Мона Христова
15.00 - 16.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 DANCELO ® dance fitness
KIDS
17.30 - 18.20
СТАРТ - 20.Х
Ива Миланова
DANCELO ® dance fitness
KIDS
17.30 - 18.20
СТАРТ - 20.Х
Ива Миланова
18.00 - 19.00 DANCELO ® dance fitness
Dance Fitness
18.30 - 19.15
Калин Петков
DANCELO ® dance fitness
Dance Fitness
18.30 - 19.15
Калин Петков
19.00 - 20.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 DANCELO KIDS®
денс фитнес клас за деца
17.30 - 18.20
Ива Миланова
DANCELO KIDS®
денс фитнес клас за деца
17.30 - 18.20
Ива Миланова
18.00 - 19.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
18.00 - 19.00 TRAINING18.30 - 19.20
Даниел Дянков
TRAINING18.30 - 19.30
Даниел Дянков
19.00 - 20.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

СЪБОТА

НЕДЕЛЯ

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 STEEL TONIC17.30 - 18.20
Христина Попова
STEEL TONIC17.30 - 18.20
Христина Попова
18.00 - 19.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ВТОРНИК

ЧЕТВЪРТЪК

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 STEEL COMBAT17.30 - 18.20
Христина Попова
STEEL COMBAT17.30 - 18.20
Христина Попова
18.00 - 19.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

СРЯДА

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
09.00 - 10.00 ЙОГА
начинаещи
09.00 - 10.15
Александра Францева
ЙОГА
начинаещи
09.00 - 10.15
Александра Францева
ЙОГА
начинаещи
09.00 - 10.15
Александра Францева
10.00 - 11.00 ЙОГА
начинаещи
10.00 - 10.55
Юрий Николаев
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев
ЙОГА
средно напреднали
18.30 - 19.25
Юрий Николаев
ЙОГА
напреднали
18.30 - 19.50
Юрий Николаев
19.00 - 20.00 ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев
ЙОГА
начинаещи
19.30 - 20.25
Юрий Николаев
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

ВТОРНИК

СРЯДА

ЧЕТВЪРТЪК

ПЕТЪК

СЪБОТА

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
08.00 - 09.00 ПИЛАТЕС
класически
08.00 - 08.55
Христина Попова
ПИЛАТЕС
класически
08.00 - 08.55
Христина Попова
ПИЛАТЕС
FUSION - съвременни техники
08.00 - 08.55
Христина Попова
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00 ПИЛАТЕС
FUSION - съвременни техники
10.00 - 10.50
Христина Попова
ПИЛАТЕС
FUSION - съвременни техники
10.00 - 10.50
Христина Попова
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 ПИЛАТЕС
начинаещи
18.30 - 19.25
Христина Попова
ПИЛАТЕС
начинаещи - FITBALL
18.30 - 19.25
Христина Попова
19.00 - 20.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
19.00 - 20.00 FOAM ROLLING - Фоумролинг
СТАРТ 15.Х
19.00 - 19.30
Христина Попова
FOAM ROLLING - Фоумролинг
СТАРТ 15.Х
19.00 - 19.30
Христина Попова
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
10.00 - 11.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца - начинаещи
10.00 - 10.45
Цветалина Нахабедян
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца - начинаещи
10.00 - 10.45
Цветалина Нахабедян
11.00 - 12.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца - напреднали
11.00 - 12.30
Цветалина Нахабедян


БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
НАПРЕДНАЛИ
12.30 - 14.30
Цветалина Нахабедян
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца - напреднали
11.00 - 12.30
Цветалина Нахабедян


БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
НАПРЕДНАЛИ
12.30 - 14.30
Цветалина Нахабедян
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца - начинаещи
17.30 - 18.15
Елена Миленова


БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца 7+ год
18.30 - 19.25
Цветалина Нахабедян
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца - начинаещи
17.30 - 18.15
Елена Миленова


БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца 7+ год
18.30 - 19.25
Цветалина Нахабедян


БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
НАПРЕДНАЛИ
19.30 - 21.00
Цветалина Нахабедян
18.00 - 19.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца 7+ год
18.30 - 19.25
Цветалина Нахабедян


БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца - напреднали
19.30 - 20.30
Цветалина Нахабедян
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
19.00 - 20.00 БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
начинаещи
19.30 - 20.25
Елена Миленова
БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
начинаещи
19.30 - 20.25
Елена Миленова
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 ZUMBA®17.30 - 18.20
Даниел Дянков
ZUMBA®17.30 - 18.20
Даниел Дянков
18.00 - 19.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

СЪБОТА

НЕДЕЛЯ

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
15.00 - 16.00 ХИП ХОП & Dancehall
14+
15.30 - 16.25
Гергана Карлос Мануел


ХИП ХОП & Dancehall
деца
16.30 - 17.25
Гергана Карлос Мануел
ХИП ХОП & Dancehall
14+
15.30 - 16.25
Гергана Карлос Мануел


ХИП ХОП & Dancehall
деца
16.30 - 17.25
Гергана Карлос Мануел
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
19.00 - 20.00 ЛЕЧЕБНА ГИМНАСТИКА19.30 - 20.25
Неделчо Неделчев, Димитър Василев
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
11.00 - 12.00 МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 4+ год
11.00 - 11.50
Стела Филипова
МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 4+ год
11.00 - 11.50
Стела Филипова
12.00 - 13.00 МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 10+ год
12.00 - 12.55
Стела Филипова
МОДЕРНИ ТАНЦИ
деца 10 + год
12.00 - 12.55
Стела Филипова
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
напреднали
17.30 - 19.25
Мирослава Димитрова


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
напреднали
19.30 - 20.25
Паулина Божилова


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
средно напреднали
20.30 - 21.25
Паулина Божилова
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 НАРОДНИ ТАНЦИ Варна19.30 - 20.25
Паулина Божилова


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
НАЧИНАЕЩИ - СТАРТ 8.I.2019
20.30 - 21.25
Стилияна Георгиева
НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
напреднали
19.30 - 20.25
Паулина Божилова


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
средно напреднали
20.30 - 21.25
Паулина Божилова
НАРОДНИ ТАНЦИ Варна19.30 - 20.25
Паулина Божилова


НАРОДНИ ТАНЦИ Варна
НАЧИНАЕЩИ - СТАРТ 8.I.2019
20.30 - 21.25
Стилияна Георгиева
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
15.00 - 16.00 НАРОДНИ ТАНЦИ ДЕЦА
7+ год
15.30 - 16.20
СТАРТ 5.I.2019
Стилияна Георгиева
НАРОДНИ ТАНЦИ ДЕЦА
7+ год
15.30 - 16.20
СТАРТ 5.I.2019
Стилияна Георгиева
16.00 - 17.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ17.30 - 19.00
Ажда Ямук
ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ17.30 - 19.00
Ажда Ямук
18.00 - 19.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

СЪБОТА

НЕДЕЛЯ

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
10.00 - 11.00 СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - начинаещи
10.00 - 10.50
СТАРТ 5.I.2019
Ажда Ямук
СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - начинаещи
10.00 - 10.50
СТАРТ 5.I.2019
Ажда Ямук
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
16.00 - 17.30
Елена Кирова
17.00 - 18.00 СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Ажда Ямук


СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - средно напреднали
18.30 - 19.20
Ажда Ямук
СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - НАЧИНАЕЩИ
17.30 - 18.25
Ажда Ямук


СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - средно напреднали
18.30 - 19.25
Ажда Ямук
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Ажда Ямук
СПОРТНИ ТАНЦИ
състезатели
19.30 - 21.00
Ажда Ямук
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
13.00 - 14.00 KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи - СТАРТ 12.I.2019
13.30 - 14.25
Шенай Шен


KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
напреднали
14.30 - 15.25
Шенай Шен
KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
начинаещи - СТАРТ 12.I.2019
13.30 - 14.25
Шенай Шен


KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
напреднали
14.30 - 15.25
Шенай Шен
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
Share