• Празничен график на ОГЛЕДАЛО 20.XII.2014г. до 5.I.2015г.

    Празничен график на ОГЛЕДАЛО 20.XII.2014г. до 5.I.2015г.

    ПОЧИВНИ ДНИ всички класове ще почиват:

    24,25,26, 31.XII.2014
    1.I.2015

     

    20.XII.2014г. /Събота/

    9:00 ПИЛАТЕС
    10:00 ZUMBA
    11:00 ФИТБОЛ
    12:00 KPOP – КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
    13:00 ХИП-ХОП & Dancehall
    17:30 ZUMBA
    17:30 DANCELO KIDS 4+
    18:30 STEEL TRAINING

    21.XII.2014г. /неделя/

    9:00 ПИЛАТЕС
    10:00 ZUMBA
    10:00 МОДЕРНИ ТАНЦИ (4-7г.)
    11:00 ФИТБОЛ
    11:00 МОДЕРНИ ТАНЦИ (8-12г.)
    12:00 KPOP – КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
    13:00 ХИП-ХОП & Dancehall
    17:30 ZUMBA
    17:30 DANCELO KIDS 4+
    18:30 БРЕЙК ДЕНС
    18:30 STEEL TRAINING

    22.XII.2014г. /Понеделник/

    8:00 ПИЛАТЕС
    9:00 ЙОГА
    10:00 ПИЛАТЕС
    12:00 ZUMBA
    17:30 DANCELO® LITE—за начинаещи
    18:30 ЙОГА
    19:30 ZUMBA
    19:30 ЛАТИНОАМЕРИКАНСКИ ТАНЦИ—начинаещи
    20:30 АРЖЕНТИНСКО ТАНГО—начинаещи
    20:30 СТАНДАРТНИ ТАНЦИ—БАЛНИ ТАНЦИ

    23.XII.2014г. /Вторник/

    9:00 ZUMBA
    10:00 ФИТБОЛ
    17:15 DANCELO® POWER TONING
    18:15 DANCELO® Dance Fitness
    18:30 ПИЛАТЕС
    19:30 ЙОГА
    20:15 ЛАТИНОАМЕРИКАНСКИ ТАНЦИ—напреднали

    24.XII.2014г. /Сряда/

    Почивен за всички класове

    25.XII.2014г. /Четвъртък/

    Почивен за всички класове

    26.XII.2014г. /Петък/

    Почивен за всички класове

    27.XII.2014г. /Събота/

    9:00 ПИЛАТЕС
    10:00 ZUMBA
    11:00 ФИТБОЛ
    17:30 ZUMBA
    17:30 DANCELO KIDS 4+
    18:30 STEEL TRAINING

    28.XII.2014г./Неделя/

    9:00 ПИЛАТЕС
    10:00 ZUMBA
    11:00 ФИТБОЛ
    17:30 ZUMBA
    17:30 DANCELO KIDS 4+
    18:30 БРЕЙК ДЕНС
    18:30 STEEL TRAINING

    29.XII.2014г. /Понеделник/

    10:00 ПИЛАТЕС
    12:00 ZUMBA
    18:30 ЙОГА
    19:30 ZUMBA

    30.XII.2014г. /Вторник/

    9:00 ZUMBA
    10:00 ФИТБОЛ
    17:15 DANCELO® POWER TONING
    18:15 DANCELO® Dance Fitness
    19:30 ЙОГА

    31.XII.2014г. /Сряда/

    почивен за всички класове

    01.I.2015г. /Четвъртък/

    почивен за всички класове

    02.I.2015г. /Петък/

    18:30 ЙОГА
    18:30 БРЕЙК ДЕНС

    03.I.2015г. /Събота/

    12:00 KPOP – КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
    13:30 СПОРТНИ ТАНЦИ – СЪСТЕЗАТЕЛИ
    15:00 СПОРТНИ ТАНЦИ – СЪСТЕЗАТЕЛИ 2
    16:30 ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ—напреднали
    17:30 ZUMBA
    17:30 DANCELO KIDS 4+
    18:30 STEEL TRAINING

    04.I.2015г. /Неделя/

    12:00 KPOP – КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
    13:30 СПОРТНИ ТАНЦИ – СЪСТЕЗАТЕЛИ
    15:00 СПОРТНИ ТАНЦИ – СЪСТЕЗАТЕЛИ 2
    16:30 ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ—напреднали
    17:30 ZUMBA
    17:30 DANCELO KIDS 4+
    18:30 БРЕЙК ДЕНС
    18:30 STEEL TRAINING

    05.I.2015г. /Понеделник/

    9:00 ЙОГА
    10:00 ПИЛАТЕС
    12:00 ZUMBA
    17:30 КЛАСИЧЕСКИ БАЛЕТ ЗА ДЕЦА (4.5-6г.)
    17:30 DANCELO® LITE—за начинаещи
    18:30 ЙОГА /и ПЕТЪК/
    18:30 КЛАСИЧЕСКИ БАЛЕТ ЗА ДЕЦА (6+)
    19:30 ZUMBA
    19:30 ЛАТИНОАМЕРИКАНСКИ ТАНЦИ—начинаещи
    20:30 АРЖЕНТИНСКО ТАНГО—начинаещи
    20:30 СТАНДАРТНИ ТАНЦИ—БАЛНИ ТАНЦИ

    Share

    Коментари

    коментари