<<съобщение за участие в избран клас или 0988 923 200

За повторно излъчване на клас/ове по ваш график ни изпратете съобщение 

За да видите само 1 вид занимание изберете името.

ЛЕГЕНДА:
YOGA – начинаещи – Е1R или Е1N
Име клас – ниво – Епизод 1R повторение – N премиера, ново излъчване

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
08.00 - 09.00 ПИЛАТЕС
standing - пилатес в баланс E9R
08.00 - 08.50
Христина Попова


ЙОГА
напреднали E5R
08.00 - 09.00
Юрий Николаев
ПИЛАТЕС
FLEX E8R
08.00 - 09.00
Христина Попова
ПИЛАТЕС
STANDING E12R
08.00 - 08.50
Христина Попова


ЙОГА
напреднали E4R
08.00 - 09.00
Юрий Николаев
ПИЛАТЕС
BARRE E5R
08.00 - 09.00
Христина Попова
ПИЛАТЕС
SCULPT E13R
08.00 - 08.50
Христина Попова


ЙОГА
напреднали Е6s R
08.00 - 09.00
Юрий Николаев
ПИЛАТЕС
STANDING E6R
08.00 - 09.00
Христина Попова
ПИЛАТЕС
със стол E7R
08.00 - 09.00
Христина Попова
09.00 - 10.00 ЙОГА
напреднали Е1R
09.00 - 10.00
Юрий Николаев
COMBAT
E1R
09.00 - 09.50
Даниел Дянков
ЙОГА
напреднали E7R
09.00 - 10.00
Юрий Николаев
COMBAT
E1R
09.00 - 09.50
Даниел Дянков
ЙОГА
напреднали E6R
09.00 - 10.00
Юрий Николаев
ЙОГА
напреднали E6sR
09.00 - 10.00
Юрий Николаев
10.00 - 11.00 ЙОГА
начинаещи E5R
10.00 - 10.50
Юрий Николаев
BURN Fitness
Е3R
10.00 - 10.40
Христина Попова


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
stretching и екзерсис на земя LIVE
10.00 - 11.00
Елена Миленова
COMBAT
LIVE
10.00 - 10.50
Даниел Дянков


ПИЛАТЕС
Flex E17N
10.00 - 11.00
Христина Попова
11.00 - 12.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца 3-6 год
11.00 - 11.45
Елена Миленова


ПИЛАТЕС
красиви ръце и стойка E4R
11.00 - 12.00
Христина Попова
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца 3-6 год
11.00 - 11.50
Елена Миленова
12.00 - 13.00 ЙОГА
начинаещи E2R
12.00 - 13.00
Юрий Николаев
ПИЛАТЕС
начинаещи E2R
12.00 - 13.00
Христина Попова
ЙОГА
начинаещи - E6R
12.00 - 13.00
Юрий Николаев
ПИЛАТЕС
начинаещи E1R
12.00 - 13.00
Христина Попова
ЙОГА
начинаещи Е6 mix N
12.00 - 13.00
Юрий Николаев
ЙОГА
начинаещи E7s N
12.00 - 13.00
Юрий Николаев
13.00 - 14.00 ЙОГА
напреднали Е5R
13.00 - 14.00
Юрий Николаев
ЙОГА
напреднали Е4R
13.00 - 14.00
Юрий Николаев
14.00 - 15.00 BURN Fitness
Е2R
14.00 - 14.40
Христина Попова
BURN Fitness
Е4R
14.00 - 14.40
Христина Попова
ПИЛАТЕС
SCULPT E10R
14.00 - 15.00
Христина Попова
ПИЛАТЕС
със стол
14.00 - 15.00
Христина Попова
15.00 - 16.00 ЙОГА
начинаещи E1R
15.00 - 15.50
Юрий Николаев
ХИП-ХОП
големи E4N
15.00 - 15.50
Лазарина Минкова
ХИП-ХОП
големи E5N
15.00 - 15.50
Лазарина Минкова
16.00 - 17.00 COMBAT
E1
16.00 - 16.50
Даниел Дянков
COMBAT
E1
16.00 - 16.50
Даниел Дянков
ХИП-ХОП1
деца E7N
16.00 - 16.50
Лазарина Минкова


KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ1
E1N
16.00 - 16.55
Женя Филипова


ПИЛАТЕС1
красиви ръце и стойка E4R
16.00 - 17.00
Христина Попова
ХИП-ХОП
деца E8N
16.00 - 16.50
Лазарина Минкова


ПИЛАТЕС1
красив корем E3R
16.00 - 16.50
Христина Попова


KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ1
Е2N
16.00 - 16.55
Женя Филипова
17.00 - 18.00 DANCELO KIDS®
денс фитнес клас за деца
17.30 - 18.15
E3N
Ива Миланова


ПИЛАТЕС
BARRE E5R
17.30 - 18.20
Христина Попова


ЙОГА
начинаещи E9N
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


BURN Fitness
E1R
18.30 - 19.05
Христина Попова


ЙОГА
напреднали E6N
18.30 - 19.25
Юрий Николаев


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
LIVE
18.30 - 19.25
Елена Миленова


COMBAT
LIVE
19.30 - 20.20
Даниел Дянков
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца 3-6 год LIVE
17.30 - 18.15
Елена Миленова


СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - LIVE
17.30 - 18.20
Ажда Ямук


DANCELO ® dance fitness
LIVE
18.30 - 19.15
Калин Петков


ПИЛАТЕС
STANDING - пилатес в баланс E15N
18.30 - 19.20
Христина Попова


ЙОГА
начинаещи E1R
19.30 - 20.25
Юрий Николаев
DANCELO KIDS®
денс фитнес клас за деца
17.30 - 18.15
E4N
Ива Миланова


ПИЛАТЕС
красиви ръце и стойка E4R
17.30 - 18.20
Христина Попова


ЙОГА
начинаещи E3R
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


BURN Fitness
E5R
18.30 - 19.05
Христина Попова


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ18.30 - 19.20
stretching + екзерсис на земя E3N
Елена Миленова


ЙОГА
напреднали E7N
18.30 - 19.25
Юрий Николаев


COMBAT1
LIVE
19.30 - 20.20
Даниел Дянков
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца 3-6 год LIVE
17.30 - 18.15
Елена Миленова


СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - LIVE
17.30 - 18.20
Ажда Ямук


DANCELO ® dance fitness
LIVE
18.30 - 19.15
Калин Петков


ПИЛАТЕС
SCULPT E16N
18.30 - 19.20
Христина Попова


ЙОГА
начинаещи E4R
19.30 - 20.25
Юрий Николаев
силов клас за цялото тяло /само с постелка/
ПИЛАТЕС
STANDING - пилатес в баланс E9R
17.30 - 18.20
Христина Попова


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
LIVE
18.30 - 19.20
Елена Миленова


ЙОГА
напреднали E2R
18.30 - 19.25
Юрий Николаев
DANCELO KIDS®1
денс фитнес клас за деца
17.30 - 18.15
E1R
Ива Миланова


ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ1
средно напреднали - LIVE
18.00 - 18.50
Ажда Ямук
ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ1
напреднали - LIVE
17.00 - 17.50
Ажда Ямук


DANCELO KIDS®1
денс фитнес клас за деца
17.30 - 18.15
E2R
Ива Миланова


ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ1
средно напреднали - LIVE
18.00 - 18.50
Ажда Ямук
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 ЙОГА1
напреднали E2R
19.00 - 20.00
Юрий Николаев
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

ВТОРНИК

СРЯДА

ЧЕТВЪРТЪК

ПЕТЪК

СЪБОТА

НЕДЕЛЯ

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
10.00 - 11.00 BURN Fitness
Е3R
10.00 - 10.40
Христина Попова
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00 BURN Fitness
Е2R
14.00 - 14.40
Христина Попова
BURN Fitness
Е4R
14.00 - 14.40
Христина Попова
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 BURN Fitness
E1R
18.30 - 19.05
Христина Попова
BURN Fitness
E5R
18.30 - 19.05
Христина Попова
19.00 - 20.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

ВТОРНИК

СРЯДА

ЧЕТВЪРТЪК

СЪБОТА

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
18.00 - 19.00 DANCELO ® dance fitness
LIVE
18.30 - 19.15
Калин Петков
DANCELO ® dance fitness
LIVE
18.30 - 19.15
Калин Петков
19.00 - 20.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ВТОРНИК

ЧЕТВЪРТЪК

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 DANCELO KIDS®
денс фитнес клас за деца
17.30 - 18.15
E3N
Ива Миланова
DANCELO KIDS®
денс фитнес клас за деца
17.30 - 18.15
E4N
Ива Миланова
DANCELO KIDS®
денс фитнес клас за деца
17.30 - 18.15
E1R
Ива Миланова
DANCELO KIDS®
денс фитнес клас за деца
17.30 - 18.15
E2R
Ива Миланова
18.00 - 19.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
09.00 - 10.00 COMBAT
E1R
09.00 - 09.50
Даниел Дянков
COMBAT
E1R
09.00 - 09.50
Даниел Дянков
10.00 - 11.00 COMBAT
LIVE
10.00 - 10.50
Даниел Дянков
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 COMBAT
E1
16.00 - 16.50
Даниел Дянков
COMBAT
E1
16.00 - 16.50
Даниел Дянков
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 COMBAT
LIVE
19.30 - 20.20
Даниел Дянков
COMBAT
LIVE
19.30 - 20.20
Даниел Дянков
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

ВТОРНИК

СРЯДА

ЧЕТВЪРТЪК

ПЕТЪК

НЕДЕЛЯ

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
08.00 - 09.00 ЙОГА
напреднали E5R
08.00 - 09.00
Юрий Николаев
ЙОГА
напреднали E4R
08.00 - 09.00
Юрий Николаев
ЙОГА
напреднали Е6s R
08.00 - 09.00
Юрий Николаев
09.00 - 10.00 ЙОГА
напреднали Е1R
09.00 - 10.00
Юрий Николаев
ЙОГА
напреднали E7R
09.00 - 10.00
Юрий Николаев
ЙОГА
напреднали E6R
09.00 - 10.00
Юрий Николаев
ЙОГА
напреднали E6sR
09.00 - 10.00
Юрий Николаев
10.00 - 11.00 ЙОГА
начинаещи E5R
10.00 - 10.50
Юрий Николаев
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00 ЙОГА
начинаещи E2R
12.00 - 13.00
Юрий Николаев
ЙОГА
начинаещи - E6R
12.00 - 13.00
Юрий Николаев
ЙОГА
начинаещи Е6 mix N
12.00 - 13.00
Юрий Николаев
ЙОГА
начинаещи E7s N
12.00 - 13.00
Юрий Николаев
13.00 - 14.00 ЙОГА
напреднали Е5R
13.00 - 14.00
Юрий Николаев
ЙОГА
напреднали Е4R
13.00 - 14.00
Юрий Николаев
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00 ЙОГА
начинаещи E1R
15.00 - 15.50
Юрий Николаев
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 ЙОГА
начинаещи E9N
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


ЙОГА
напреднали E6N
18.30 - 19.25
Юрий Николаев
ЙОГА
начинаещи E3R
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


ЙОГА
напреднали E7N
18.30 - 19.25
Юрий Николаев
18.00 - 19.00 ЙОГА
напреднали E2R
18.30 - 19.25
Юрий Николаев
19.00 - 20.00 ЙОГА
начинаещи E1R
19.30 - 20.25
Юрий Николаев
ЙОГА
начинаещи E4R
19.30 - 20.25
Юрий Николаев
ЙОГА
напреднали E2R
19.00 - 20.00
Юрий Николаев
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
08.00 - 09.00 ПИЛАТЕС
standing - пилатес в баланс E9R
08.00 - 08.50
Христина Попова
ПИЛАТЕС
FLEX E8R
08.00 - 09.00
Христина Попова
ПИЛАТЕС
STANDING E12R
08.00 - 08.50
Христина Попова
ПИЛАТЕС
BARRE E5R
08.00 - 09.00
Христина Попова
ПИЛАТЕС
SCULPT E13R
08.00 - 08.50
Христина Попова
ПИЛАТЕС
STANDING E6R
08.00 - 09.00
Христина Попова
ПИЛАТЕС
със стол E7R
08.00 - 09.00
Христина Попова
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00 ПИЛАТЕС
Flex E17N
10.00 - 11.00
Христина Попова
11.00 - 12.00 ПИЛАТЕС
красиви ръце и стойка E4R
11.00 - 12.00
Христина Попова
12.00 - 13.00 ПИЛАТЕС
начинаещи E2R
12.00 - 13.00
Христина Попова
ПИЛАТЕС
начинаещи E1R
12.00 - 13.00
Христина Попова
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00 ПИЛАТЕС
SCULPT E10R
14.00 - 15.00
Христина Попова
ПИЛАТЕС
със стол
14.00 - 15.00
Христина Попова
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 ПИЛАТЕС
красиви ръце и стойка E4R
16.00 - 17.00
Христина Попова
ПИЛАТЕС
красив корем E3R
16.00 - 16.50
Христина Попова
17.00 - 18.00 ПИЛАТЕС
BARRE E5R
17.30 - 18.20
Христина Попова
ПИЛАТЕС
красиви ръце и стойка E4R
17.30 - 18.20
Христина Попова
ПИЛАТЕС
STANDING - пилатес в баланс E9R
17.30 - 18.20
Христина Попова
18.00 - 19.00 ПИЛАТЕС
STANDING - пилатес в баланс E15N
18.30 - 19.20
Христина Попова
ПИЛАТЕС
SCULPT E16N
18.30 - 19.20
Христина Попова
силов клас за цялото тяло /само с постелка/
19.00 - 20.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
11.00 - 12.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца 3-6 год
11.00 - 11.45
Елена Миленова
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца 3-6 год
11.00 - 11.50
Елена Миленова
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца 3-6 год LIVE
17.30 - 18.15
Елена Миленова
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
деца 3-6 год LIVE
17.30 - 18.15
Елена Миленова
18.00 - 19.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
10.00 - 11.00 БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
stretching и екзерсис на земя LIVE
10.00 - 11.00
Елена Миленова
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
LIVE
18.30 - 19.25
Елена Миленова
БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ18.30 - 19.20
stretching + екзерсис на земя E3N
Елена Миленова
БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
LIVE
18.30 - 19.20
Елена Миленова
19.00 - 20.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
15.00 - 16.00 ХИП-ХОП
големи E4N
15.00 - 15.50
Лазарина Минкова
ХИП-ХОП
големи E5N
15.00 - 15.50
Лазарина Минкова
16.00 - 17.00 ХИП-ХОП
деца E7N
16.00 - 16.50
Лазарина Минкова
ХИП-ХОП
деца E8N
16.00 - 16.50
Лазарина Минкова
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
16.00 - 17.00 KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
E1N
16.00 - 16.55
Женя Филипова
KPOP - КОРЕЙСКИ ТАНЦИ
Е2N
16.00 - 16.55
Женя Филипова
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
напреднали - LIVE
17.00 - 17.50
Ажда Ямук
18.00 - 19.00 ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
средно напреднали - LIVE
18.00 - 18.50
Ажда Ямук
ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
средно напреднали - LIVE
18.00 - 18.50
Ажда Ямук
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - LIVE
17.30 - 18.20
Ажда Ямук
СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - LIVE
17.30 - 18.20
Ажда Ямук
18.00 - 19.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ВТОРНИК

ЧЕТВЪРТЪК

Share