LIVE CLASS – класът се излъчва наживо, свържете се с нас на 09888 923200 или със съобщение във фейсбук ТУК 
E – класът е записан и може да бъде излъчен в удобно за Вас време! Свържете се с нас на 0988 923200 или със съобщение във фейсбук ТУК 

<<съобщение за участие в избран клас или 0988 923 200

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
09.00 - 10.00 COMBAT
E1R
09.00 - 09.50
Даниел Дянков
COMBAT
E1R
09.00 - 09.50
Даниел Дянков
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00 ХИП-ХОП
ГОЛЕМИ - LIVE CLASS
12.00 - 12.55
Реджина Стойчева
ХИП-ХОП
ГОЛЕМИ - LIVE CLASS
12.00 - 12.55
Реджина Стойчева
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 COMBAT
E1
16.00 - 16.50
Даниел Дянков
COMBAT
E1
16.00 - 16.50
Даниел Дянков
ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
начинаещи - LIVE CLASS
16.00 - 16.25
Ажда Ямук
ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
начинаещи
16.00 - 16.55
Ажда Ямук
17.00 - 18.00 DANCELO KIDS®
денс фитнес клас за деца
17.30 - 18.15
E3N
Ива Миланова


ЙОГА
начинаещи E1
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
LIVE CLASS
18.00 - 18.50
Елена Миленова


BURN Fitness
Е5
18.30 - 19.10
Христина Попова


ЙОГА
напреднали - Е1
18.30 - 19.25
Юрий Николаев


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
Е
19.00 - 19.55
Елена Миленова


ЙОГА
LIVE CLASS
19.30 - 20.20
Юрий Николаев
СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - I-во ниво LIVE CLASS
17.30 - 18.15
начинаещи
Ажда Ямук


ПИЛАТЕС
начинаещи Е1
17.30 - 18.25
Христина Попова


ПИЛАТЕС
LIVE CLASS
18.30 - 19.20
Христина Попова


СПОРТНИ ТАНЦИ
II-ро ниво LIVE CLASS
18.30 - 20.00
състезатели
Ажда Ямук


ZUMBA®
LIVE CLASS
19.30 - 20.15
Даниел Дянков


ЙОГА
начинаещи Е3
19.30 - 20.25
Юрий Николаев
DANCELO KIDS®
денс фитнес клас за деца
17.30 - 18.15
E4N
Ива Миланова


ЙОГА
начинаещи E2
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
LIVE CLASS
18.00 - 18.50
Елена Миленова


BURN Fitness
Е4
18.30 - 19.10
Христина Попова


ЙОГА
напреднали Е2
18.30 - 19.15
Юрий Николаев


БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
Е
19.00 - 19.55
Елена Миленова
СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - I-во ниво LIVE CLASS
17.30 - 18.15
начинаещи
Ажда Ямук


ПИЛАТЕС
начинаещи E2
17.30 - 18.25
Христина Попова


ПИЛАТЕС
LIVE CLASS
18.30 - 19.20
Христина Попова


СПОРТНИ ТАНЦИ
II-ро ниво LIVE CLASS
18.30 - 20.00
състезатели
Ажда Ямук


COMBAT
LIVE CLASS
19.30 - 20.20
Даниел Дянков


ЙОГА
начинаещи Е4
19.30 - 20.25
Юрий Николаев
ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
напреднали - LIVE CLASS
17.00 - 17.55
Ажда Ямук


DANCELO KIDS®
денс фитнес клас за деца
17.30 - 18.15
E1R
Ива Миланова
ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
напреднали - LIVE CLASS
17.00 - 17.55
Ажда Ямук


DANCELO KIDS®
денс фитнес клас за деца
17.30 - 18.15
E2R
Ива Миланова
18.00 - 19.00 ЙОГА
LIVE CLASS
18.30 - 19.20
Юрий Николаев
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

ВТОРНИК

СРЯДА

ЧЕТВЪРТЪК

ПЕТЪК

СЪБОТА

НЕДЕЛЯ

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
18.00 - 19.00 BURN Fitness
Е5
18.30 - 19.10
Христина Попова
BURN Fitness
Е4
18.30 - 19.10
Христина Попова
19.00 - 20.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

СРЯДА

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 ЙОГА
начинаещи E1
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


ЙОГА
напреднали - Е1
18.30 - 19.25
Юрий Николаев


ЙОГА
LIVE CLASS
19.30 - 20.20
Юрий Николаев
ЙОГА
начинаещи E2
17.30 - 18.25
Юрий Николаев


ЙОГА
напреднали Е2
18.30 - 19.15
Юрий Николаев
18.00 - 19.00 ЙОГА
LIVE CLASS
18.30 - 19.20
Юрий Николаев
19.00 - 20.00 ЙОГА
начинаещи Е3
19.30 - 20.25
Юрий Николаев
ЙОГА
начинаещи Е4
19.30 - 20.25
Юрий Николаев
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

ВТОРНИК

СРЯДА

ЧЕТВЪРТЪК

ПЕТЪК

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 ПИЛАТЕС
начинаещи Е1
17.30 - 18.25
Христина Попова


ПИЛАТЕС
LIVE CLASS
18.30 - 19.20
Христина Попова
ПИЛАТЕС
начинаещи E2
17.30 - 18.25
Христина Попова


ПИЛАТЕС
LIVE CLASS
18.30 - 19.20
Христина Попова
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 DANCELO KIDS®
денс фитнес клас за деца
17.30 - 18.15
E3N
Ива Миланова
DANCELO KIDS®
денс фитнес клас за деца
17.30 - 18.15
E4N
Ива Миланова
DANCELO KIDS®
денс фитнес клас за деца
17.30 - 18.15
E1R
Ива Миланова
DANCELO KIDS®
денс фитнес клас за деца
17.30 - 18.15
E2R
Ива Миланова
18.00 - 19.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
19.00 - 20.00 БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
Е
19.00 - 19.55
Елена Миленова
БАЛЕТ ЗА ГОЛЕМИ
Е
19.00 - 19.55
Елена Миленова
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

СРЯДА

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
18.00 - 19.00 БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
LIVE CLASS
18.00 - 18.50
Елена Миленова
БАЛЕТ ЗА ДЕЦА
LIVE CLASS
18.00 - 18.50
Елена Миленова
Кликнете върху името на класа за повече информация

ПОНЕДЕЛНИК

СРЯДА

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
17.00 - 18.00 СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - I-во ниво LIVE CLASS
17.30 - 18.15
начинаещи
Ажда Ямук


СПОРТНИ ТАНЦИ
II-ро ниво LIVE CLASS
18.30 - 20.00
състезатели
Ажда Ямук
СПОРТНИ ТАНЦИ
деца - I-во ниво LIVE CLASS
17.30 - 18.15
начинаещи
Ажда Ямук


СПОРТНИ ТАНЦИ
II-ро ниво LIVE CLASS
18.30 - 20.00
състезатели
Ажда Ямук
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
12.00 - 13.00 ХИП-ХОП
ГОЛЕМИ - LIVE CLASS
12.00 - 12.55
Реджина Стойчева
ХИП-ХОП
ГОЛЕМИ - LIVE CLASS
12.00 - 12.55
Реджина Стойчева
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
19.00 - 20.00 ZUMBA®
LIVE CLASS
19.30 - 20.15
Даниел Дянков
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ВТОРНИК

ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
16.00 - 17.00 ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
начинаещи - LIVE CLASS
16.00 - 16.25
Ажда Ямук
ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
начинаещи
16.00 - 16.55
Ажда Ямук
17.00 - 18.00 ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
напреднали - LIVE CLASS
17.00 - 17.55
Ажда Ямук
ОРИЕНТАЛСКИ ТАНЦИ
напреднали - LIVE CLASS
17.00 - 17.55
Ажда Ямук
Кликнете върху името на класа за повече информация
ПОНЕДЕЛНИК ВТОРНИК СРЯДА ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ
09.00 - 10.00 COMBAT
E1R
09.00 - 09.50
Даниел Дянков
COMBAT
E1R
09.00 - 09.50
Даниел Дянков
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 COMBAT
E1
16.00 - 16.50
Даниел Дянков
COMBAT
E1
16.00 - 16.50
Даниел Дянков
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 COMBAT
LIVE CLASS
19.30 - 20.20
Даниел Дянков
20.00 - 21.00
Кликнете върху името на класа за повече информация

ВТОРНИК

СРЯДА

ЧЕТВЪРТЪК

ПЕТЪК

Share